Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Phaseolus Angularis Seed Extract | Adzuki Bean Seed Extract | Adzukio pupelių sėklų ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Phaseolus Angularis Seed Extract gaunamas iš azijinių pupų, kurie yra turtingi baltymais, angliavandeniais ir mineralais. Ekstrahavimo procesas apima žirnių džiovinimą, mėsmalimą į miltelius ir ekstrakto gavimą naudojant tirpiklius. Cheminis procesas apima filtravimą ir koncentraciją, siekiant gryno ir veiksmingo ekstrakto. Šis ingredientas yra vertinamas dėl antioksidacinių savybių ir drėkinimo gebėjimo.

Paskirtis ir nauda

Phaseolus Angularis Seed Extract yra vertinamas dėl odą puoselėjančių savybių. Jis turi antioksidantinių savybių, padedančių apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir sulėtinti odos senėjimą. Be to, jame esantys polifenoliai ir vitaminai gali padėti skatinti odos drėkinimą ir elastingumą bei sumažinti uždegiminius procesus. Taip pat gali turėti odos tonusą lyginantį poveikį, padedantį mažinti pigmentacijos pažeidimus ir suteikiantį odai šviesesnį atspalvį.

Saugumo informacija

Phaseolus Angularis Seed Extract yra vertinamas dėl odą maitinančių ir drėkinančių savybių. Jis yra laikomas neirrituojančiu ir nealergizuojančiu, todėl tinka net jautriai odai. Tačiau gali sukelti individualų netoleravimą ar alergines reakcijas, todėl rekomenduojama atlikti pleistrinį testą prieš naudojant naujus odos priežiūros produktus. Moksliškai patvirtintų atvejų, kai šis ekstraktas sukeltų sunkių odos pažeidimų, nėra užfiksuota.

Moksliniai tyrimai

Phaseolus Angularis Seed Extract yra vertinamas dėl kosmetinių savybių, įskaitant antioksidacines savybes ir drėkinimą. Tyrimai rodo, kad jame esantys flavonoidai gali veikti kaip tamsių dėmių šviesinimo agentai. Taip pat gali turėti priešuždegiminių ir antimikrobinių savybių, naudingų spuogų gydymui. Reikalingi tolesni tyrimai norint nustatyti efektyvumą ir saugumą.

Tvarumas

Phaseolus Angularis Seed Extract yra vertinamas dėl odą švelninančių savybių, tačiau jo tvarumas kelia aplinkosauginių klausimų. Svarbu atsižvelgti į auginimo ir perdirbimo procesus, kad būtų mažesnis ekstrakto poveikis aplinkai ilgalaikėje perspektyvoje.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje reguliavimas dėl Phaseolus Angularis Seed Extract yra griežtas. Šis ekstraktas turi atitikti saugos reikalavimus ir būti įtrauktas į kosmetikos produktų sudedamųjų dalių sąrašą. Konkrečių reguliuojamų kiekių nėra nustatyta, tačiau naudojimas turi būti saugus ir nekenksmingas žmogaus sveikatai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa