Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Phytolacca Americana Fruit Extract | Pokeweed Fruit Extract | Amerikinės fitolakos vaisių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Phytolacca americana vaisių ekstraktas, arba Amerikos pokvynės ekstraktas, gaunamas iš Phytolacca americana augalo vaisių. Ekstrahavimo procesas apima vaisių sutrinimą, ekstrahavimą tirpikliais (etanolis arba vanduo), filtraciją, koncentraciją ir valymą per chromatografiją. Pagrindiniai ekstrakto komponentai yra saponinai, flavonoidai ir triterpenoidai, kurie suteikia antioksidacines ir priešuždegimines savybes. Galutinis produktas yra turtingas bioaktyviomis medžiagomis, tinkamas įvairioms kosmetikos formulėms dėl jų odą raminančių ir apsauginių privalumų.

Paskirtis ir nauda

Phytolacca Americana Fruit Extract, arba Amerikinio žvirblio vaisių ekstraktas, yra vertinamas dėl savo uždegimą mažinančių, antibakterinių, antioksidacinių savybių. Jis naudingas odos priežiūros produktuose, skirtuose gydyti spuogus ir kitas odos problemas, taip pat gali teigiamai veikti odos stangrumą ir elastingumą. Įvairiose kosmetikos formulėse šis ekstraktas pagerina odos būklę ir išvaizdą.

Saugumo informacija

Phytolacca Americana vaisių ekstraktas gali turėti dirginančių ir toksinių komponentų, todėl svarbu atidžiai dozuoti ir derinti su kitais ingredientais, kad būtų išvengta odos dirginimo ar alerginių reakcijų. Saponinai ir fitolakcinos, esantys ekstrakte, gali veikti kaip natūralūs detergentai ar antimikrobinės medžiagos, reikalaujančios atidumo, kad būtų išvengta galimo kenksmingo poveikio odai. Todėl Phytolacca Americana vaisių ekstrakto naudojimas kosmetikoje reikalauja griežtų saugos protokolų ir dermatologinės evaluacijos.

Moksliniai tyrimai

Mokslinėse studijose nustatyta, kad Phytolacca Americana vaisių ekstraktas turi antioksidacinių, priešuždegiminių bei antimikrobinių savybių, kurios naudingos odos priežiūros produktams. Ekstraktas gali padėti mažinti odos senėjimo požymius, stiprinti odos apsauginį barjerą, gydyti pigmentacines dėmes ir skatinti odos regeneraciją. Tačiau reikia atkreipti dėmesį į ekstrakto toksiškumą, todėl jo naudojimas kosmetikoje turi būti atidžiai dozuojamas ir reguliuojamas.

Tvarumas

Phytolacca Americana vaisių ekstraktas naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo savybių, tačiau jo tvarumo aspektai kelia susirūpinimą. Augalas yra invazinis rūšis, todėl jo išteklių išgavimas gali neigiamai paveikti ekosistemas ir generuoti aplinkos poveikį. Svarbu, kad ekstrakto išgavimas ir perdirbimas būtų atliekamas atsakingai, tausojant gamtą ir minimizuojant ekologinį pėdsaką.

Reguliavimas

Phytolacca Americana Fruit Extract naudojamas kosmetikoje, tačiau jo naudojimą reglamentuoja Europos Sąjungos teisės aktai. Ekstraktas įtrauktas į Europos Sąjungos kosmetikos ingredientų duomenų bazę, tačiau konkrečios maksimalios leistinos koncentracijos nėra nustatytos. Gamintojai privalo laikytis bendrųjų saugumo reikalavimų ir užtikrinti produkto saugumą vartotojui. Kitose rinkose gali būti skirtingi reglamentavimo reikalavimai, todėl eksportuojant produktus, būtina atsižvelgti į šalių specifikacijas.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa