Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Pinus Pinaster Leaf Extract | Maritime Pine Leaf Extract | Pušies Pinaster lapų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Pinus Pinaster Leaf Extract yra išgaunamas iš medžio Pinus Pinaster lapų superkritiniu CO2 metodu. Proceso metu lapai yra susmulkinami ir dedami į specialų aparatinį įrenginį, kuriame jie yra priverstinai priveržiami su superkritiniu CO2, leidžiant išgauti vertingas medžiagas iš lapų be cheminių priedų ar toksiškų tirpalų. Galutinis ekstraktas yra turtingas antioksidantais ir kitomis naudingomis medžiagomis, kurios naudojamos kosmetikos gamyboje.

Paskirtis ir nauda

Pinus Pinaster Leaf Extract, išgautas iš Prancūzijos jūrinio pušies lapų, yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos, skatina odos regeneraciją, stiprina odos barjerą, mažina uždegimą ir raminančiai veikia odą. Taip pat gali turėti antimikrobinių savybių ir būti naudojamas kaip natūralus konservantas kosmetikoje.

Saugumo informacija

Pinus Pinaster Lapų Ekstraktas laikomas saugiu odai, nes turi antioksidacinių, priešuždegiminių ir antimikrobinių savybių. Alerginės reakcijos ar dirginimas yra reti, tačiau rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant produktus su šiuo ekstraktu, ypač žmonėms, turintiems jautrią ar alergišką odą.

Moksliniai tyrimai

Pinus pinaster lapų ekstraktas yra vertinamas dėl antioksidacinių savybių, kurias nulemia proantocianidinų ir fenolinių rūgščių kiekis. Moksliniuose tyrimuose jis dažnai tiriamas kaip odos senėjimą stabdanti medžiaga, padedanti neutralizuoti laisvuosius radikalus, mažinti fotosenėjimo poveikį, padidinti kolageno sintezę ir stiprinti odos barjerą.

Tvarumas

Pinus Pinaster lapų ekstraktas yra išgaunamas iš Viduržemio jūros regione augančių pušų, o jo tvarumas siejamas su atsakingu miškininkystės valdymu bei aplinką tausojančomis technologijomis ekstrahavimo bei perdirbimo procesuose.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Pinus Pinaster Leaf Extract naudojimas kosmetikos produktuose yra griežtai reguliuojamas pagal Kosmetikos produktų reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, užtikrinant saugumą vartotojams. Įtraukimas į produktų sudėtį ir saugumo įvertinimas yra būtini, laikantis nustatytų taisyklių ir standartų.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa