Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Polyacrylate-11 | Polyacrylate-11 | Poliakrilatas-11

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas poliakrilatas-11 yra gaminamas iš acrilo rūgšties, metakrilo rūgšties ir etileno. Proceso metu komponentai reaguoja su vandenilio peroksidu, sudarant polimerinę medžiagą, kuri vėliau yra apdorojama specialiais chemikalais, siekiant gauti galutinį produktą – poliakrilatą-11. Būtina kontroliuoti temperatūrą ir slėgį proceso metu, kad būtų pasiektas norimas rezultatas. Galutinis produktas yra tirštas skystis, naudojamas kosmetikos formulėse dėl savybių sulaikyti drėgmę ir suteikti odai minkštumo bei elastingumo.

Paskirtis ir nauda

Polyacrylate-11 yra polimeras, dažniausiai naudojamas plaukų priežiūros produktuose dėl gebėjimo suteikti ilgalaikį fiksavimą ir kontrolę plaukų formai. Šis ingredientas yra vertinamas dėl galimybės sukurti ploną, nepastebimą plėvelę plaukuose, užtikrinant stiprů plaukų sukibimą ir formos išlaikymą. Polyacrylate-11 taip pat padeda išvengti drėgmės netekimo, suteikiant plaukams glotnumo ir švelnumo pojūtį, taip pat pagerinti kitų produktų tekstūrą ir paskirstymą ant plaukų paviršiaus.

Saugumo informacija

Polyacrylate-11 yra laikomas saugiu kosmetikos ingredientu, kai naudojamas nustatytose koncentracijose. Dermatologiniai testai rodo minimalią odos dirginimo ir alerginių reakcijų riziką. Be to, šis junginys neturi genotoksinio poveikio ir yra neteršiantis aplinką, nes yra lengvai biologiškai skaidomas. Rekomenduojama vartotojams su jautria oda ar polinkiu į alergijas stebėti odos reakciją naudojant produktus su Polyacrylate-11.

Moksliniai tyrimai

Poliacrilatas-11 yra plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje, ypač plaukų priežiūros produktuose. Tyrimai rodo, kad šis ingredientas veikia kaip tirštiklis ir suteikia plaukams ilgalaikį laikymą be sukietėjimo. Be to, jis formuoja plonas, elastingas plėveles ant odos ar plaukų, suteikiant produktams tolygų ir glotnų paskirstymą. Nepaisant saugumo, mokslininkai stebi jo poveikį vartotojų sveikatai ir aplinkai, siekiant užtikrinti produkto naudojimo saugumą ir tvarumą.

Tvarumas

Polyacrylate-11 yra sintetinis polimeras, kurio gamybos procesas susijęs su neatsinaujinančių išteklių naudojimu, galinčiu turėti neigiamą poveikį aplinkai. Perdirbant šį ingredientą, gali išsiskirti toksiškos medžiagos, kurios gali pakenkti tiek gamintojų sveikatai, tiek ekosistemoms. Todėl jo naudojimas reikalauja atsakingo žaliavų tiekimo, efektyvaus energijos naudojimo ir griežtų atliekų tvarkymo procedūrų, siekiant mažinti jo poveikį aplinkai ir užtikrinti tvarumą.

Reguliavimas

Europos Sąjungos kosmetikos produktų reglamentavimas yra griežtas ir aiškiai apibrėžtas Kosmetikos reglamente (EC) Nr. 1223/2009. Polyacrylate-11 naudojimas yra reglamentuotas šiame reglamente, tačiau konkrečių apribojimų dėl jo koncentracijos produktuose nenurodyta. Svarbu, kad bet kuris kosmetikos ingredientas būtų įtrauktas į produktų sudėties sąrašą (INCI) ir negali viršyti leistinų ribų, jei tokios yra nustatytos, bei privalo būti įvertintas dėl jo saugumo prieš patekant į rinką. Kitose rinkose, gali būti taikomi skirtingi reglamentavimo reikalavimai, priklausantys reguliuojančioms institucijoms.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa