Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Polyglyceryl-10 Oleate | Polyglyceryl-10 Oleate – English Name | Poligliceril-10 Oleatas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Polyglyceryl-10 Oleate yra sintetinis emulsiklis, kuris gaminamas naudojant cheminius procesus, kuriuose dalyvauja poliglicerolis ir riebalų rūgštys, dažniausiai išgautos iš augalinio oleo. Šis ingredientas yra gautas esterifikacijos reakcijos metu, kurioje poliglicerolis ir oleo rūgštis reaguoja esant katalizatoriui, sudarant esterio junginį. Procesas reikalauja tikslaus temperatūros ir pH lygio kontroliavimo, kad būtų užtikrintas norimas produktų sudėties stabilumas ir efektyvumas.

Paskirtis ir nauda

Polyglyceryl-10 Oleate plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje kaip emulsiklis, kuris padeda sujungti vandens ir aliejaus fazių ingredientus į vientisą mišinį. Dėl savo molekulinės struktūros jis efektyviai mažina įtampos paviršių tarp skirtingų medžiagų, todėl yra itin vertinamas formuluojant stabilias emulsijas, tokius kaip kremai ir losjonai. Be to, šis ingredientas padeda pagerinti galutinio produkto tekstūrą, suteikdamas minkštumą ir lengvumą.

Saugumo informacija

Polyglyceryl-10 Oleate yra laikomas saugiu kosmetikos ingredientu. Jis buvo išsamiai ištirtas ir patvirtintas tarptautinių reguliavimo institucijų, tokių kaip Europos Sąjungos Kosmetikos Direktyva ir JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA). Šis ingredientas retai sukelia alergines reakcijas ar dirginimą, todėl jis gali būti naudojamas net ir jautriai odai skirtuose produktuose.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai apie Polyglyceryl-10 Oleate dažniausiai sutelkiami į jo efektyvumą kaip emulsiklio ir jo poveikį odos būklei. Tyrimai parodė, kad šis ingredientas padeda išlaikyti odos drėgmės balansą ir gali prisidėti prie odos barjero funkcijos stiprinimo. Be to, yra atlikti tyrimai, kurie vertina šio ingrediento stabilumą ir suderinamumą su kitais kosmetikos produktais, siekiant užtikrinti, kad jis neprarastų savo savybių ilgalaikio laikymo metu.

Tvarumas

Polyglyceryl-10 Oleate gamyboje dažnai naudojami augalinės kilmės produktai, o tai reiškia, kad jis gali būti laikomas tvariu pasirinkimu, palyginti su naftos ištekliais pagamintais emulsikliais. Tačiau tvarumo aspektas taip pat priklauso nuo konkrečių gamybos metodų, naudojamų žaliavų šaltinių ir galutinio produkto panaudojimo efektyvumo.

Reguliavimas

Polyglyceryl-10 Oleate yra reguliuojamas pagal įvairių šalių kosmetikos produktų saugumo standartus. Europos Sąjungoje jis turi atitikti ES Kosmetikos reglamentą, kuris reikalauja, kad visi kosmetikos ingredientai būtų išsamiai ištirti ir įrodyta jų saugumas prieš patenkančius į rinką. JAV šis ingredientas taip pat yra įtrauktas į FDA reguliuojamų saugių kosmetikos ingredientų sąrašą, o tai reiškia, kad jis laikomas pakankamai saugiu naudoti kosmetikos produktuose.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa