Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Polyglyceryl-2 Stearate | Polyglyceryl-2 Stearate | Poliglicerilis-2 stearatas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Poliglicerilo-2 stearatas yra riebalų rūgščių esteris, gaunamas iš augalinio aliejaus ir glicerino. Proceso metu aliejus yra hidrolizuojamas, o glicerinas yra išskiriamas. Toliau glicerinas yra reaguojamas su stearino rūgštimi, sudarant Poliglicerilo-2 stearatą. Šis procesas vyksta cheminiu būdu, reikalaujant specialių katalizatorių ir temperatūros sąlygų. Galutinis produktas yra baltos spalvos milteliai, naudojami kosmetikos gamyboje kaip emulsiklis ir stabilizatorius.

Paskirtis ir nauda

Polyglyceryl-2 Stearate yra emulsiklis, naudojamas kosmetikos pramonėje siekiant sujungti vandenį ir aliejus, formuojant stabilias emulsijas. Tai augalinės kilmės ingredientas, žinomas dėl švelnumo odai, todėl dažnai randamas odos priežiūros produktuose, skirtuose jautriai odai. Dėl gebėjimo sudaryti lengvas tekstūras, vertinamas formuluojant produktus, kurie suteikia drėkinamąjį poveikį nepalikdami riebaus ar lipnaus pojūčio ant odos. Be to, šis ingredientas padeda kitų medžiagų absorbcijai į odą, didinant kosmetikos produkto efektyvumą.

Saugumo informacija

Polyglyceryl-2 Stearate yra emulsiklis, vertinamas kaip saugus odai. Remiantis Europos Komisijos mokslinių tyrimų komiteto (SCCS) ataskaita, šis ingredientas neturėjo jokio draudžiamo poveikio, kai buvo naudojamas nustatytoje koncentracijoje kosmetikos produktuose. Dermatologiniai testai parodė, kad Polyglyceryl-2 Stearate neturi dirginančio poveikio ir nesukelia alerginių reakcijų, todėl jis laikomas saugiu naudoti odos priežiūros produktuose, įskaitant tuos, kurie skirti jautriai odai. Be to, šis ingredientas yra gautas iš augalinės kilmės riebalų rūgščių, mažinant potencialią toksinę įtaką, lyginant su sintetiniais emulsikliais.

Moksliniai tyrimai

Polyglyceryl-2 Stearate yra emulsiklis, naudojamas siekiant pagerinti produktų tekstūrą ir stabilumą. Moksliniuose tyrimuose šis ingredientas išskiriamas dėl gebėjimo formuoti nejonines emulsijas, kurios yra stabilios prieš temperatūros pokyčius ir turi ilgalaikį drėkinamąjį poveikį. Tyrimai, atlikti vertinant Polyglyceryl-2 Stearate saugumą, rodo, kad jis yra nedirginantis ir neturi toksinio poveikio odai, todėl plačiai priimtinas naudoti įvairiuose kosmetikos produktuose, įskaitant odos priežiūros ir makiažo priemones. Šis komponentas gali padėti pagerinti aktyviųjų medžiagų, pavyzdžiui, vitaminų ir antioksidantų, pristatymą į odą, didinant produktų efektyvumą.

Tvarumas

Polyglyceryl-2 stearatas yra kosmetikos sudedamoji dalis, kurios tvarumo aspektas yra svarbus vertinant aplinkosaugos poveikį. Jo gamyba priklauso nuo atsinaujinančių šaltinių, pavyzdžiui, palmių aliejaus, kuris gali būti siejamas su miškų nykimu ir biologinės įvairovės mažėjimu. Perdirbimo procese svarbu užtikrinti energijos naudojimo efektyvumą ir mažinti šiltnamio dujų išmetimą, prisidedant prie tvarumo ir mažinant neigiamą poveikį aplinkai bei cheminių šalutinių produktų atsiradimo riziką.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje poliglicerilio-2 stearatas reguliuojamas pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų. Šis reglamentas nustato griežtus reikalavimus visiems kosmetikos ingredientams, užtikrinant vartotojų saugumą. Nors konkrečių naudojimo ribų reglamente nėra, bet kuri medžiaga, įskaitant poliglicerilio-2 stearatą, privalo atitikti reglamento sąlygas. JAV rinkoje poliglicerilio-2 stearato naudojimas reguliuojamas FDA, atitinkant bendruosius saugumo standartus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa