Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Glyceryl Stearate | Glyceryl Stearate | Glicerilo stearatas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Glicerilo stearatas yra kosmetikos ingredientas, gaunamas iš riebalų rūgščių ir glicerino. Proceso pradžioje naudojami augaliniai aliejai, tokiu kaip palmių aliejus arba kokoso aliejus, arba gyvūniniai riebalai. Ekstrakcijos metu šie aliejai arba riebalai reaguoja su stipriomis rūgštimis, sukurdami glicerino esterius. Toliau, šie esteriai yra valomi ir rafinuojami, kad būtų gautas galutinis produktas – glicerilo stearatas. Chemiškai, šis procesas yra sudėtingas, reikalaujantis tikslumo ir kontrolės, kad būtų užtikrintas gaminio kokybės standartas.

Paskirtis ir nauda

Glicerilo stearatas vaidina emulsiklio vaidmenį, padeda sujungti vandens ir aliejaus fazių ingredientus į vientisą produktą, veikia kaip odos kondicionierius, išlaikant drėgmę ir suteikiant odai lygumą bei minkštumą. Jis taip pat gali padėti formuoti apsauginį sluoksnį ant odos paviršiaus, kuris neleidžia drėgmei išgaruoti, taip prisidedant prie ilgalaikio odos hidratacijos. Be to, šis ingredientas yra vertinamas dėl savo gebėjimo stabilizuoti kosmetikos formulės tekstūrą, užtikrinant tolygų ir vienodą produkto paskirstymą. Dėl šių savybių glicerilo stearatas yra populiarus įvairių odos priežiūros produktų, tokių kaip losjonai, kremai ir saulės apsaugos priemonės, sudėtyje.

Saugumo informacija

Glicerilo stearatas yra laikomas saugiu naudoti kosmetikoje, jo saugumas odai yra gerai ištirtas. Pagal Europos Sąjungos kosmetikos direktyvą, glicerilio stearatas yra įtrauktas į sąrašą medžiagų, kurioms leidžiama naudoti kosmetikos produktuose, ir jo panaudojimui nėra nustatytas koncentracijos ribojimas. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad glicerilio stearatas neturi dirginančio poveikio, nesukelia alerginių reakcijų ir yra laikomas nekomedogeniniu, todėl neturėtų užkimšti porų ar sukelti spuogų atsiradimo.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad glicerilio stearatas padeda formuoti odelę ant odos paviršiaus, taip užkertant kelią drėgmės praradimui, o tai yra svarbu odos hidratacijai palaikyti. Jo molekulinė struktūra ir lipofilinės savybės leidžia jam efektyviai susimaišyti su odos lipidais, pagerinant aktyviųjų ingredientų pristatymą į gilesnius odos sluoksnius. Klinikiniai tyrimai parodė, kad glicerilio stearatas yra saugus naudojimui kosmetikoje, nesukelia dirginimo ar alerginių reakcijų ir yra vertinamas dėl savo dermokompatibilumo. Taip pat pastebėta, kad šis ingredientas gali padėti stabilizuoti kosmetikos produktų formulacijas, ilginti jų galiojimo laiką ir gerinti tekstūrą.

Tvarumas

Glicerilio stearato tvarumas priklauso nuo žaliavų ūkininkavimo ir perdirbimo praktikų. Augalinės kilmės glicerilio stearato tvarumą lemia tvari žemės ūkio politika, kurioje prioritetas teikiamas atsinaujinančioms žaliavoms ir agroekologijos principams. Gyvūninės kilmės glicerilio stearato gamyboje išryškėja etiniai ir aplinkosauginiai klausimai. Perdirbimo procese svarbu užtikrinti energijos taupymą ir mažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas, taip pat vengti pavojingų cheminių medžiagų. Tvarumo aspektas reikalauja atsakingo visos tiekimo grandinės valdymo, siekiant minimalizuoti poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Glicerilio stearatas yra reguliuojamas Europos Sąjungoje pagal Kosmetikos direktyvą (EC) No 1223/2009, kuri nustato, kad visi kosmetikos produktų ingredientai turi būti įvertinti dėl jų saugumo prieš patekdami į rinką ir turi atitikti griežtus saugumo reikalavimus. Visi kosmetikos produktai taip pat turi atitikti Bendrąją produktų saugos direktyvą (2001/95/EB). Kitose rinkose, pvz., Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Azijoje, glicerilio stearatas taip pat yra plačiai naudojamas ingredientas, ir nors jis paprastai laikomas saugiu, ten taikomos atskiros reguliavimo sistemos. Tarptautinė kosmetikos ingredientų saugos vertinimo organizacija (INCI) pripažįsta šį ingredientą, o tai reiškia, kad jis yra priimtinas naudoti įvairiose šalyse, atsižvelgiant į nacionalinius saugumo įvertinimus ir nustatymus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa