Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Potassium Hyaluronate | Potassium Hyaluronate | Kalio hialuronatas

Kategorija

Drėkikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Kalio hialuronato šaltinis yra hialurono rūgštis, kuri yra natūraliai randama žmogaus organizme. Kosmetikos pramonėje ją gaminant naudojami kitokie metodai, iš paukščių kamieninių ląstelių arba fermentacijos būdu gaunama hialurono rūgštis, kuri vėliau yra modifikuojama į Kalio hialuronatą. Cheminės reakcijos leidžia pridėti kalio jonų į hialurono rūgštį, padidinant jos stabilumą ir gebėjimą pritraukti drėgmę. Galutinis produktas yra aukštos kokybės Kalio hialuronatas, kuris yra plačiai naudojamas kosmetikos gaminiuose dėl savo drėkinančių ir odą maitinančių savybių.

Paskirtis ir nauda

Potassium Hyaluronate – tai hialurono rūgšties druska, kuri dėl savo mažesnio molekulinio svorio nei pati hialurono rūgštis lengviau prasiskverbia į odos sluoksnius, suteikdama intensyvesnį drėkinimą. Šis ingredientas efektyviai pritraukia ir saugo vandens molekules, todėl padeda išlaikyti odos elastingumą, mažina raukšlelių matomumą ir skatina odos atsinaujinimo procesus. Be to, Potassium Hyaluronate turi savybę stabilizuoti odos barjerą, mažindamas transepiderminį vandens netekimą, kas yra ypač svarbu odos drėgmės balansui palaikyti. Dėl šių priežasčių Potassium Hyaluronate yra vertinamas kosmetikos pramonėje ir dažnai naudojamas įvairiuose odos priežiūros produktuose.

Saugumo informacija

Potassium hyaluronate, hidratuojantis komponentas, yra laikomas saugiu kosmetikoje naudoti ingredientu, kuris yra švelnus odai ir retai sukelia alergines reakcijas ar dirginimą. Natūraliai randama žmogaus organizme, hialurono rūgšties druskos forma, gerai toleruojama įvairių tipų odos. Klinikiniai tyrimai parodė, kad kalio hialuronatas efektyviai prisideda prie odos drėgmės išlaikymo ir yra naudingas odos elastingumui bei tvirtumui palaikyti, nekeliant rizikos sveikatai.

Moksliniai tyrimai

Kalio hialuronatas (Potassium Hyaluronate) yra drėkinamasis ingredientas, būdamas hialurono rūgšties druskos forma, pasižymi didesniu vandens sulaikymo gebėjimu nei pati hialurono rūgštis. Moksliniuose tyrimuose nustatyta, kad kalio hialuronatas efektyviai prasiskverbia į odos paviršinius sluoksnius ir palaiko natūralų odos drėgnumą, todėl jis dažnai naudojamas odos priežiūros produktuose kaip veiksmingas hidratantas. Be to, šis ingredientas gali padėti sumažinti uždegiminius procesus ir odos senėjimo požymius, stimuliuodamas odos ląstelių atsinaujinimą ir kolageno sintezę.

Tvarumas

Kalio hialuronatas, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo drėkinamųjų savybių, išgaunamas fermentacijos būdu, naudojant ne patogenines bakterijas. Fermentacijos procesas, naudojant atsinaujinančius substratus, leidžia sumažinti išteklių eikvojimą ir yra palyginti mažai teršiantis. Be to, kalio hialuronatas yra biologiškai skaidus, todėl jo naudojimas kosmetikoje nekelia didelio pavojaus vandens telkinių ekosistemoms. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kalio hialuronato gamybos procese turi būti užtikrintas atliekų valdymas ir mažiausias galimas neigiamas poveikis aplinkai, siekiant išlaikyti tvarumo principus.

Reguliavimas

Potasio hialuronatas, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo drėkinamųjų savybių, yra reglamentuotas Europos Sąjungoje pagal kosmetikos produktų reglamentą (EC No 1223/2009). Nors konkrečių apribojimų potasio hialuronato koncentracijai kosmetikos produktuose ES teisės aktuose nenustatyta, visi gamintojai privalo laikytis Bendrojo produkto saugumo direktyvos (2001/95/EB). Kitose rinkose, tokiose kaip JAV, potasio hialuronatas taip pat nėra ypač ribojamas, tačiau JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) nustato gaires dėl kosmetikos produktų saugumo ir ženklinimo.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa