Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Prunus Virginiana Leaf Extract | Wild cherry leaf extract | Amerikinės vyšnios lapų ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Prunus Virginiana lapų ekstraktas, arba laukinių vyšnių žievės ekstraktas, yra gaminamas iš Prunus virginiana medžio lapų. Ekstraktas gaunamas išdžiovinant ir ekstrahuojant lapus tirpikliais, siekiant išgauti aktyvius junginius, tokius kaip cianogeniniai glikozidai, flavonoidai ir taninai. Šie komponentai suteikia ekstraktui antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių. Gamybos metu yra tiksliai kontroliuojama temperatūra ir slėgis, kad būtų išsaugoti bioaktyvieji junginiai. Galutinis produktas yra koncentruotas ekstraktas, kuris naudojamas įvairiose kosmetikos formulėse.

Paskirtis ir nauda

Prunus Virginiana Leaf Extract, išgaunamas iš Raudonojo vyšnio lapų, vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatina odos atsinaujinimą. Ekstraktas taip pat turi uždegimą mažinančių ir antimikrobinių savybių, kurios gali padėti gydyti uždegiminę odą ir mažinti aknės riziką, bei stiprinti odos barjerinę funkciją ir palaikyti hidrataciją.

Saugumo informacija

Prunus Virginiana Leaf Extract, arba Raudonųjų serbentų lapų ekstraktas, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių. Nors jo naudojimas yra laikomas saugiu, gali sukelti alergines reakcijas jautriems asmenims. Tyrimai rodo, kad įprastinėse koncentracijose šis ekstraktas nedirgina odos. Tačiau reikia atkreipti dėmesį į individualų odos jautrumą ir laikytis gamintojo nurodymų.

Moksliniai tyrimai

Prunus Virginiana lapų ekstraktas vertinamas dėl antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų. Tyrimai rodo, kad ekstrakte esantys fenoliniai junginiai suteikia uždegimą mažinančių ir antimikrobinių efektų, naudingų gydant odos uždegimus ir aknę. Tačiau būtina atlikti daugiau tyrimų, siekiant įvertinti ekstrakto efektyvumą kosmetikoje ilgalaikėje perspektyvoje.

Tvarumas

Prunus Virginiana lapų ekstraktas naudojamas kosmetikos pramonėje dėl priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių. Svarbu atkreipti dėmesį į augalo išteklių tvarumą, siekiant išvengti per didelio jų naudojimo ir ekosistemų trikdymo. Renkant lapus, svarbu taikyti tvarius ūkininkavimo metodus ir naudoti aplinkai nekenksmingas technologijas, mažinančias cheminių atliekų ir šiltnamio dujų išskyrimą.

Reguliavimas

Prunus Virginiana Leaf Extract, arba Raudonųjų serbentų lapų ekstraktas, yra griežtai kontroliuojamas Europos Sąjungoje pagal REACH ir Kosmetikos reglamentus, kad būtų užtikrintas vartotojų saugumas. Koncentracija kosmetikos produktuose turi būti nustatoma atliekant saugumo vertinimą. Kitose rinkose taikomi skirtingi reikalavimai, bet jie dažniausiai remiasi tarptautiniais standartais.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa