Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Saccharomyces/Rice Ferment Filtrate | Rice ferment filtrate | Mielių/Ryžių fermento filtratas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Saccharomyces/Rice Ferment Filtrate gaunamas iš ryžių ir mielių fermentacijos proceso, naudojant ryžių ekstraktus ir specialius mielių štamus. Ekstrakcijos metu fermentacijos filtratas yra išgryninamas ir apdorojamas, siekiant išgauti aktyvius ingredientus. Cheminiai procesai, tokie kaip fermentacija ir filtracija, yra būtini norint išgauti stabilų ir efektyvų galutinį produktą kosmetikos formulėse.

Paskirtis ir nauda

Saccharomyces/Rice Ferment Filtrate yra fermentuotas ryžių filtratas, kuris turi natūralių antioksidantų, skatinančių odos atsinaujinimo procesus. Taip pat jis gali prisidėti prie odos elastingumo ir jaunatviškumo išsaugojimo bei padėti drėkinti ir maitinti odą. Komponentai gali turėti priešuždegiminių ir antimikrobinių savybių, kurios yra vertingos sprendžiant įvairias odos problemas, kaip antai aknė arba jautri odos būklė. Todėl šis ingredientas yra vertinamas dėl teigiamo poveikio odai ir jos išvaizdai.

Saugumo informacija

Saccharomyces/Rice Ferment Filtrate yra laikomas saugiu naudojimui odos priežiūros produktuose, nes jo sudėtyje nėra žinomų toksinių ar dirginančių medžiagų. Klinikiniai tyrimai rodo, kad šis fermento filtratas ne tik efektyviai drėkina odą, bet ir yra švelnus net jautriai odai, nesukeldamas alerginių reakcijų ar uždegimų. Prieš patenkant į kosmetikos rinką, šis ingredientas išbandomas dermatologiniuose testuose, siekiant užtikrinti jo nekenksmingumą vartotojų odai.

Moksliniai tyrimai

Saccharomyces/Rice Ferment Filtrate, gaunamas fermentuojant ryžius su Saccharomyces mielėmis, yra vertinamas dėl savo odą puoselėjančių savybių ir naudojamas kosmetikos pramonėje kaip natūralus odos kondicionierius. Tyrimuose nustatyta, kad šis fermento filtratas turi antioksidacinių savybių, gali padėti apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatinti odos drėkinimą. Be to, fermentuotas ryžių filtratas gali turėti priešuždegiminių efektų ir teigiamai veikti odos barjerą, stiprindamas jo apsauginę funkciją. Manoma, kad jis gali prisidėti prie odos šviesinimo, mažindamas melanino gamybą.

Tvarumas

Saccharomyces/Rice Ferment Filtrate, gaunamas fermentuojant ryžius naudojant Saccharomyces mielės, vertinamas dėl tvarių gamybos principų. Ryžių auginimas gali būti atliekamas ekologiškai ir nekenkiant aplinkai. Fermentacijos procesas, vykstantis be sintetinių chemikalų, sumažina neigiamą poveikį aplinkai. Svarbu atkreipti dėmesį į ryžių auginimo sąlygas ir naudojamus išteklius, kad būtų išvengta per didelio vandens suvartojimo ir pesticidų naudojimo.

Reguliavimas

Saccharomyces/Rice Ferment Filtrate – fermentuotas mielių ir ryžių ekstraktas, naudojamas kosmetikos pramonėje, reguliuojamas pagal ES kosmetikos produktų direktyvą No 1223/2009. Jo koncentracija produktuose turėtų būti nustatyta atsižvelgiant į galimas alergines reakcijas ar dirginimą, o galutinis produktas privalo būti deramai paženklintas ir ištestuotas, kad atitiktų ES kosmetikos reglamentuose nustatytus saugumo standartus. Įvairiose rinkose gali būti taikomi skirtingi reglamentavimo reikalavimai, todėl būtina atidžiai sekti kiekvienos šalies ar regiono nustatytas gaires.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa