Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Salix Alba Bark Extract | Willow Bark Extract | Baltojo gluosnio žievės ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Salix Alba (Vilko) žievės ekstraktas gaunamas iš Salix alba medžio žievės. Ekstrakcijai naudojami specialūs įrankiai, kurie padeda išgauti aktyvius komponentus iš žievės. Procesas prasideda nuo žievės susmulkijimo, po to ji yra mirkoma tam tikrą laiką, kad būtų išgauti reikalingi junginiai. Toliau ekstraktas yra filtruojamas ir išdžiovinamas, kad būtų gautas grynas ir koncentruotas ekstraktas. Cheminiu požiūriu, Salix Alba (Vilko) žievės ekstrakte yra įvairių rūšių fenolių, flavonoidų ir salicilų rūgšties, kurie suteikia ingredientui jo unikalią poveikį odai.

Paskirtis ir nauda

Salix Alba (baltojo gluosnio) žievės ekstraktas kosmetikoje vertinamas dėl savo priešuždegiminių ir antimikrobinių savybių, kurios padeda kovoti su akne ir kitomis odos uždegiminėmis būklėmis. Šis ekstraktas taip pat yra švelnus odos eksfoliantas, turintis salicilo rūgšties, kuri padeda atsikratyti negyvų odos ląstelių ir skatina naujų, sveikų ląstelių atsinaujinimą. Be to, jis gali padėti sumažinti porų dydį ir pagerinti odos tekstūrą, suteikiant odai lygesnį ir šviesesnį išvaizdą. Dėl šių savybių Salix Alba žievės ekstraktas yra ypač naudingas riebiai ir problemiškai odai, taip pat gali būti naudojamas kaip natūralus konservantas dėl savo antioksidacinių savybių.

Saugumo informacija

Salix Alba Bark Extract, žinomas kaip baltųjų gluosnių žievės ekstraktas, yra vertinamas dėl savo priešuždegiminių ir antimikrobinių savybių, todėl yra laikomas saugiu kosmetikos ingredientu odai. Šis ekstraktas turi salicilo, kuris yra švelnus keratolitikas, padedantis šalinti negyvas odos ląsteles ir skatinti odos atsinaujinimą, o tai gali būti naudinga gydant spuogus ir pagerinant odos tekstūrą. Tačiau, nors Salix Alba Bark Extract paprastai yra laikomas nekenksmingu ir netgi naudinga odos priežiūros medžiaga, retais atvejais gali sukelti alergines reakcijas ar dirginimą, ypač jautriai odai ar asmenims, kurie yra alergiški salicilatams. Todėl, prieš naudojant produktus, turinčius šį ingredientą, ypač svarbu atlikti odos jautrumo testą. Be to, nėštumo metu rekomenduojama vengti produktų su salicilo turinčiais ingredientais, kaip šis ekstraktas, nes gali būti susiję su tam tikromis rizikomis.

Moksliniai tyrimai

Salix Alba (baltosios vėrksvės) žievės ekstraktas, plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje, yra vertinamas dėl jo antiuždegiminių ir antimikrobinių savybių, kurias lemia pagrindinis veikliosios medžiagos salicino komponentas. Moksliniai tyrimai nurodo, kad šis ekstraktas gali padėti reguliuoti riebalų išsiskyrimą odos paviršiuje, mažinti porų užsikimšimą ir taip prisidėti prie aknės simptomų švelninimo. Taip pat, dėl keratolitinių (odos atsinaujinimą skatinančių) savybių, Salix Alba žievės ekstraktas gali būti naudojamas kaip švelnus pilingas, pašalinantis negyvas odos ląsteles ir skatina šviesesnės, lygesnės odos atsiradimą. Be to, tyrimai rodo, kad salicinas metabolizuojamas į saliciliną, kuris yra žinomas dėl savo priešuždegiminio poveikio, todėl šis ekstraktas gali būti naudingas odos sudirginimų ir uždegimų mažinimui.

Tvarumas

Salix alba, arba baltosios vėrksvės, žievės ekstraktas yra žinomas dėl savo priešuždegiminių ir antimikrobinių savybių, todėl yra vertinamas kosmetikos pramonėje, tačiau jo tvarumo aspektai reikalauja nuodugnesnio vertinimo. Renkant žievę, svarbu vadovautis tvarios miškininkystės principais, kad nebūtų pažeistos natūralios ekosistemos ir nevyktų per didelis medžių iškirtimas, kas gali turėti neigiamą poveikį biologinei įvairovei ir miško atsinaujinimo galimybėms. Apdorojant žievę iki ekstrakto, būtina taikyti aplinką tausojančias technologijas, mažinančias cheminių medžiagų naudojimą ir atliekų susidarymą, kad būtų išvengta teršalų patekimo į aplinką ir užtikrintas ekstrakto gamybos procesų tvarumas.

Reguliavimas

Salix Alba (Willow) Bark Extract, gautas iš baltosios vėrės žievės, kosmetikos pramonėje vertinamas dėl jo priešuždegiminių ir antimikrobinių savybių, tačiau jo panaudojimas reglamentuojamas įvairiose jurisdikcijose. Europos Sąjungoje, kaip ir kitose rinkose, kosmetikos ingredientų naudojimas prižiūrimas atsižvelgiant į Reglamentą (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų, kuriame nustatomos griežtos taisyklės dėl saugumo ir ženklinimo. Šis ekstraktas priskiriamas prie funkcinių medžiagų, o jo koncentracijos kosmetikoje turi atitikti nustatytas saugos normas, kurios gali keistis atsižvelgiant į produkto tipą ir naudojimo būdą. Nors konkretūs leistini Salix Alba žievės ekstrakto kiekiai nėra nurodyti kaip fiksuoti ribiniai dydžiai, bet kuriame kosmetikos produkte jis turi būti įtrauktas į produkto saugumo vertinimą, kurį atlieka atsakingas asmuo prieš produktą pateikiant į rinką. Tai užtikrina, kad vartojamas ekstrakto kiekis nebūtų žalingas vartotojų sveikatai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa