Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Sclerotium Gum | Sclerotium Gum | Sclerotium Gum – Sclerotium guma

Kategorija

Tirštikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų Sclerotium Gum šaltinis yra grybelis Sclerotium rolfsii. Proceso metu naudojami gliukozės sirupas ir fermentacija, siekiant sukurti polisacharidų matricą. Ekstrakcijos metu grybelio mielių ląstelės yra fermentuojamos, o gautas produktas yra išgrynintas ir išdžiovinamas. Cheminis procesas apima polisacharidų izoliavimą ir valymą, siekiant gauti gryną Sclerotium Gum. Šis ingredientas yra vertinamas kosmetikoje dėl savo gebėjimo stabilizuoti emulsijas ir suteikti odai minkštumą bei drėkinimą.

Paskirtis ir nauda

Sclerotium Gum – natūralios kilmės polisacharidas, gaunamas fermentuojant specialias bakterijas, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo gebėjimo veikti kaip stabilizatorius ir tirštiklis įvairiuose produktuose, tokiuose kaip kremai, losjonai ir serumai. Jo unikali molekulinė struktūra suteikia puikias odos glotninimo savybes ir padeda formuoti nematomą plėvelę ant odos paviršiaus, kuri ne tik saugo odos drėgmės balansą, bet ir užtikrina aktyviųjų ingredientų efektyvų pristatymą į odos sluoksnius. Be to, Sclerotium Gum pasižymi natūraliomis antimikrobinėmis savybėmis ir gali padėti pagerinti produkto tekstūrą bei ilgalaikį stabilumą, todėl yra ypač vertinamas formuluojant natūralią ir ekologišką kosmetiką.

Saugumo informacija

Sclerotium Gum, gaunamas iš Sclerotium rolfsii grybo, yra vertinamas kaip saugus kosmetikos ingredientas, naudojamas kaip storiklis ir stabilizatorius įvairiuose produktuose. Europos Sąjungos Kosmetikos ingredientų saugumo vertinimo komitetas (SCCS) ir kitos reguliuojančios institucijos išnagrinėjo šio polisacharido saugumą ir pateikė išvadą, kad Sclerotium Gum yra nedirginantis ir neturi alergizuojančių savybių, todėl yra tinkamas naudoti kosmetikoje, net ir jautriai odai. Tyrimai rodo, kad šis ingredientas ne tik nekelia pavojų odos sveikatai, bet ir gali padėti gerinti odos tekstūrą, suteikiant jai lygumo ir elastingumo. Dėl savo hidratuojančių savybių Sclerotium Gum taip pat naudojamas kaip drėkinamasis komponentas, kuris padeda išlaikyti odos drėgmės balansą.

Moksliniai tyrimai

Sclerotium Gum, natūralus polisacharidas, gaunamas iš Sclerotium rolfsii grybo fermentacijos, plačiai tyrinėjamas dėl savo panaudojimo kosmetikoje kaip stabilizatorius, emulsiklis ir odos kondicionierius. Moksliniai tyrimai parodė, kad šis ingredientas pasižymi puikiomis gelio formavimo savybėmis, kurios suteikia galimybę sukurti teptinės tekstūros produktus, taip pat padeda išlaikyti veikliųjų medžiagų stabilumą kosmetikos formulėse. Be to, Sclerotium Gum gali padėti odai išsaugoti drėgmę, mažinti uždegimus ir raminant odos dirginimą, dėl ko jis vertinamas įvairių odos priežiūros produktų, įskaitant jautrios odos linijas, sudėtyse. Nors Sclerotium Gum laikomas saugiu ir neturi žinomų šalutinių poveikių, mokslininkai toliau tiria jo savybes ir galimas sąveikas su kitais kosmetikos komponentais, siekdami užtikrinti maksimalų naudojimo efektyvumą ir saugumą.

Tvarumas

Sclerotium Gum, gaunamas iš Sclerotium rolfsii grybo fermentacijos, pasižymi ekologiškumu, nes jo gamybai naudojami atsinaujinantys augaliniai ištekliai, o ne naftos pagrindu pagaminti polimerai. Šis ingredientas yra biologiškai skaidus, todėl jo naudojimas kosmetikoje mažina neigiamą poveikį aplinkai. Be to, Sclerotium Gum gamybos procesas nereikalauja didelės energijos sąnaudos ar pavojingų cheminių medžiagų, kurios galėtų užteršti aplinką. Fermentacijos metu į aplinką neišskiriamos kenksmingos dujos, o susidariusios šalutinės medžiagos dažniausiai yra nekenksmingos ir gali būti panaudotos kaip kompostas ar kitos paskirties produktais. Dėl šių priežasčių Sclerotium Gum yra vertinamas kaip tvarus ir aplinkai draugiškas kosmetikos ingredientas.

Reguliavimas

Sclerotium Gum, natūralus polisacharidas, gaunamas iš Sclerotium rolfsii grybo fermentacijos, Europos Sąjungoje yra leidžiamas kaip kosmetikos ingrediento be apribojimų pagal Europos Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, tačiau jo naudojimas turi atitikti geros gamybos praktiką ir būti saugus vartotojui. Priešingai nei kiti ingredientai, Sclerotium Gum nėra įtrauktas į draudžiamų ar ribojamų medžiagų sąrašus, todėl gali būti naudojamas įvairiose kosmetikos formulėse, įskaitant veido kremus, losjonus ir makiažo produktus. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, šis ingredientas taip pat nesutinka su specifiniais kiekybiniais apribojimais, tačiau gamintojai privalo užtikrinti, kad visi kosmetikos produktai, kuriuose jis yra naudojamas, būtų saugūs ir atitiktų nacionalinius teisės aktus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa