Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Sodium Benzotriazolyl Butylphenol Sulfonate | UV filters | Natrio benzoiltriazolio butilfenolio sulfonatas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento natrio benzoiltriazolio butilfenolio sulfonato šaltinis yra chemiškai sintetinė medžiaga, gaminama naudojant sudėtingą cheminį procesą. Benzoilo chlorido ir 2-hidroksibenzofenono reakcijos metu susidaro tarpiniai produktai, kurie vėliau yra perdirbami į galutinį produktą. Proceso metu atliekamos įvairios reakcijos, įskaitant neutralizaciją, kondensaciją ir sulfonavimą, siekiant gauti galutinį natrio benzoiltriazolio butilfenolio sulfonato produktą. Cheminis procesas reikalauja aukštos kokybės cheminių medžiagų bei kontrolės proceso, kad būtų užtikrintas galutinio produkto kokybė ir efektyvumas.

Paskirtis ir nauda

Natrio benzotriazolio butilfenolio sulfonatas yra UV filtrų grupės cheminis junginys, naudojamas kosmetikoje siekiant apsaugoti odą nuo ultravioletinių spindulių sukeltos žalos ir ilginti produktų, ypač tų, kurie yra jautrūs šviesai, stabilumą. Šis ingredientas pasižymi gebėjimu absorbuoti tiek UVA, tiek UVB spindulius, todėl yra vertinamas kaip plačios spektro saulės apsaugos komponentas. Be to, jis padeda išvengti nuo saulės spindulių sukeltos odos senėjimo požymių. Dėl savo vandenyje tirpios savybės, natrio benzotriazolio butilfenolio sulfonatas yra lengvai formuliuojamas įvairiuose kosmetikos produktuose.

Saugumo informacija

Natrio benzotriazolio butilfenolio sulfonatas (Sodium Benzotriazolyl Butylphenol Sulfonate) yra cheminė medžiaga, dažnai naudojama kosmetikoje kaip UV filtras, siekiant apsaugoti produktus nuo UV spindulių poveikio. Nors ši medžiaga padeda išsaugoti produktų stabilumą ir apsaugoti odą nuo saulės žalos, svarbu atkreipti dėmesį į saugos aspektus. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad natrio benzotriazolio butilfenolio sulfonato koncentracijos kosmetikos produktuose paprastai yra pakankamai žemos, kad nekeltų didelės alergizacijos ar dirginimo rizikos. Tačiau jis gali sukelti odos jautrumo reakcijas tam tikriems asmenims, ypač turintiems polinkį į alergijas ar jautrią odą. Atlikus tyrimus, nėra pakankamai įrodymų, kad natrio benzotriazolio butilfenolio sulfonatas sukeltų rimtų odos sveikatos problemų.

Moksliniai tyrimai

Natrio benzotriazolio butilfenolio sulfonatas (INCI pavadinimas: Sodium Benzotriazolyl Butylphenol Sulfonate) yra cheminis junginys, dažniausiai naudojamas kosmetikos pramonėje kaip UV filtras, padedantis apsaugoti produktus nuo UV spindulių poveikio, taip pat stabilizuojantis produktų spalvą ir kvapą. Mokslinių tyrimų kontekste šis ingredientas vertinamas dėl jo gebėjimo absorbuoti tiek UVA, tiek UVB spindulių spektro dalis, užtikrinant plačią apsaugos spektrą kosmetikos produktuose. Natrio benzotriazolio butilfenolio sulfonato saugumas yra nuolat tikrinamas atsižvelgiant į galimas alergines reakcijas ir dermatologinį poveikį.

Tvarumas

Sodium Benzotriazolyl Butylphenol Sulfonate, naudojamas kosmetikos pramonėje kaip UV spindulių filtras, kelia tam tikrų tvarumo klausimų, susijusių su jo išgavimu ir apdorojimu. Gamybos procesas gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, naudojant toksiškus reagentus ir tirpiklius. Be to, nepakankamai valdomas šio junginio išgavimas iš žaliavų gali sukelti vandens ir dirvožemio taršą. Apdorojant šią medžiagą, reikia atsakingai tvarkyti atliekas ir užtikrinti, kad jos nepatektų į aplinką, ypač atsižvelgiant į jos potencialiai pavojingas savybes vandens organizmams.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje natrio benzotriazolio butilfenolio sulfonato naudojimas kosmetikos produktuose yra griežtai reguliuojamas pagal Kosmetikos produktų reglamentą, nustatantį saugos reikalavimus. Šis ingredientas turi atitikti nustatytus saugos standartus ir būti įtrauktas į produktų sudėtį etiketėse. Kitose rinkose, pvz., JAV, reguliavimas vyksta pagal FDA, tačiau reikalavimai gali skirtis. Šiuo metu nėra detalių ribojamųjų kiekių šiame ingrediente ES teisės aktuose, tačiau saugos reikalavimas vis tiek turi būti laikomasi.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa