Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Sodium Cocoyl Isethionate | Sodium Cocoyl Isethionate | Natrio kokoil izetionatas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento natrio kokoil izetionato šaltinis yra kokosų aliejus. Proceso pradžioje kokosų aliejus yra hidrolizuojamas, o gaunamas riebalų rūgštų natrio druskos mišinys. Toliau šis mišinys yra apdorojamas su izetiono rūgštimi, sudarant natrio kokoil izetionatą. Šis procesas yra būtinas, kad būtų sukurtas švelnus, bet efektyvus valomasis ingredientas. Svarbu pastebėti, kad šis cheminis procesas yra sudėtingas ir reikalauja aukštos kokybės medžiagų bei tikslumo, kad būtų užtikrintas galutinio produkto veiksmingumas ir saugumas.

Paskirtis ir nauda

Natrio kokosulfatas (Sodium Cocoyl Isethionate) yra švelnus, nejoninis paviršiaus aktyvusis agentas, gaunamas iš kokosų aliejaus, dažniausiai naudojamas kaip muilo pakaitalas šampūnuose, kūno prausikliuose ir veido valikliuose dėl jo gebėjimo švelniai valyti odą ir plaukus, nepažeidžiant natūralaus lipidų sluoksnio. Dėl savo švelnumo jis yra ypač tinkamas jautriai odai ir gali būti naudojamas net vaikiškoje kosmetikoje. Natrio kokosulfatas sudaro turtingą, kreminę putas, kuri padeda efektyviai pašalinti nešvarumus ir riebalus, tačiau išlaiko odos drėgmės balansą, suteikdamas komforto pojūtį po naudojimo. Be to, jis turi biologiškai skaidomų savybių, todėl yra vertinamas dėl mažesnio poveikio aplinkai, palyginti su kitais paviršiaus aktyviaisiais agentais.

Saugumo informacija

Natrio kokosulfatas (Sodium Cocoyl Isethionate) yra plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo švelnaus poveikio odai, ypač formuluojant šampūnus, kūno prausiklius ir veido valiklius. Tai yra anijoninis paviršiaus aktyvusis agentas, gaunamas iš kokosų aliejaus, kuris pasižymi geru odos suderinamumu ir mažo dirginimo rizika. Įvairūs dermatologiniai tyrimai rodo, kad natrio kokosulfatas yra ne tik efektyvus, bet ir švelnus odos valiklis, mažai sukeldamas alerginių reakcijų ar odos dirginimą net ir jautriai odai, todėl jis laikomas saugiu naudoti kosmetikoje.

Moksliniai tyrimai

Sodium Cocoyl Isethionate (SCI) yra švelnus paviršinio aktyvumo medžiaga, išgaunama iš kokosų aliejaus, ir dažnai naudojama kaip šampūnų, kūno prausiklių bei veido valiklių komponentas dėl savo gebėjimo švelniai valyti odą ir plaukus, kartu išlaikant drėgmės balansą. Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad SCI yra biologiškai sunkiai suyrančios medžiagos, todėl ją naudojant kosmetikoje yra svarbu atsižvelgti į galimą poveikį aplinkai. Taip pat, SCI tyrimai patvirtina, kad ši medžiaga yra dermatalogiškai švelni ir mažai dirginanti, todėl tinka net jautriai odai.

Tvarumas

Natrio kokoil izetionatas (Sodium Cocoyl Isethionate, SCI) – tai švelnus anijoninis paviršiaus aktyvusis ingredientas, dažniausiai naudojamas šampūnuose ir kūno prausikliuose dėl savo gebėjimo švelniai valyti ir putoti. Tai gaunama per sintezės procesą, kurio metu iš kokosų aliejaus išskiriami riebalų rūgščių izetionatai. SCI yra vertinamas dėl savo biologinio skaidumo, tai reiškia, kad jis gali skilti į mažesnius komponentus natūralioje aplinkoje, sumažinant neigiamą poveikį ekosistemoms. Be to, SCI gamyba yra palyginti mažiau teršianti nei kitų paviršiaus aktyviųjų medžiagų, nes naudojami atsinaujinantys kokosų aliejaus ištekliai, o ne naftos ištekliai.

Reguliavimas

Sodium Cocoyl Isethionate yra švelnus anijoninis paviršiaus aktyvusis agentas, dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje, ypač šampūnuose ir kūno prausikliuose, dėl jo gebėjimo sukurti turtingą putą ir mažinti odos dirginimą. Europos Sąjungoje, kaip ir kitose rinkose, Sodium Cocoyl Isethionate naudojimas yra reguliuojamas, siekiant užtikrinti vartotojų saugumą. Europos Komisijos Reglamente (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų nustatyti bendri reikalavimai ingredientų saugumui, tačiau šis konkretus ingredientas nėra įtrauktas į draudžiamų ar ribojamų medžiagų sąrašus, o tai reiškia, kad jis gali būti naudojamas kosmetikos produktuose be konkrečių koncentracijos apribojimų, kol visi produktai atitinka bendrus saugumo kriterijus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa