Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Sodium Hyaluronate Crosspolymer | Sodium Hyaluronate Crosspolymer | Natrio hialuronato krosopolimeras

Kategorija

Drėkikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas natrio hialuronato kryžminis polimeras yra gaminamas iš natūralių medžiagų, naudojant sudėtingus cheminius procesus. Pirminė žaliava yra hialurono rūgštis, kuri gaunama iš fermentacijos būdu išgautų gliukozės ir bakterijų. Proceso metu hialurono rūgštis yra modifikuojama į natrio hialuronatą, kuris vėliau yra kroslinkiuojamas su polimeru. Šis kroslinkiavimo procesas yra būtinas norint padidinti ingrediento stabilumą ir efektyvumą kosmetikos gaminiuose. Galutinis produktas yra natrio hialuronato kryžminis polimeras, kuris yra plačiai naudojamas įvairiuose grožio produktuose dėl savo drėkinančių ir odos tekstūrą gerinančių savybių.

Paskirtis ir nauda

Natrio hialuronato kryžminis polimeras – tai modernizuota hialurono rūgšties forma, kurios molekulinė struktūra yra tarpusavyje sukryžiuota, leidžianti ilgiau išlaikyti drėgmę odos paviršiuje. Dėl savo unikalios sandaros, šis ingredientas sugeba sukurti ant odos ploną, bet stiprų hidratacijos sluoksnį, kuris efektyviai prisideda prie odos elastingumo didinimo ir smulkių raukšlelių lyginimo. Be to, natrio hialuronato kryžminis polimeras pasižymi ilgalaikiu poveikiu, dėl kurio odos drėkinimas tampa efektyvesnis lyginant su įprasta hialurono rūgštimi, ir yra labai gerai toleruojamas įvairių tipų odos, todėl tinka naudoti įvairiuose kosmetikos produktuose, siekiant pagerinti odos būklę ir išvaizdą.

Saugumo informacija

Natrio hialuronato kryžminis polimeras (Sodium Hyaluronate Crosspolymer) yra modifikuotas hialurono rūgšties derivatas, kuris, palyginti su įprastine hialurono rūgštimi, turi didesnį molekulinį svorį ir stabilesnę struktūrą, dėl ko yra lėtesnis jo degradacijos procesas odos audiniuose. Šis ingredientas yra žinomas dėl savo gebėjimo pritraukti ir išlaikyti didelius vandens kiekius, taip užtikrinant ilgalaikį odos drėkinimą. Dėl savo struktūros natrio hialuronato kryžminis polimeras yra mažiau tikėtinas sukelti alergines reakcijas ar dirginimą, palyginti su kitais odos priežiūros ingredientais. Toks polimeras yra laikomas saugiu naudoti kosmetikoje, nes jis yra biologiškai suderinamas ir neturi žinomų toksiškų poveikių odai.

Moksliniai tyrimai

Sodium Hyaluronate Crosspolymer yra modifikuotas hialurono rūgšties polimeras, kuris, dėl savo unikalaus skersinio rišimo, pasižymi itin dideliu vandens sulaikymo gebėjimu ir ilgalaikio drėkinimo efektu odos priežiūros produktuose. Moksliniuose tyrimuose įrodyta, kad šis ingredientas formuoja ant odos ploną, bet stiprų hidratacijos sluoksnį, kuris leidžia veikliosioms medžiagoms palaipsniui absorbuotis į odą, taip užtikrinant ilgalaikį drėkinimo efektą. Skirtingai nuo paprastos hialurono rūgšties, Sodium Hyaluronate Crosspolymer yra atsparesnis skaidymui fermentų, esančių odoje, dėl ko jo drėkinamieji savybės išlieka ilgesnį laiką. Be to, šis ingredientas yra itin tinkamas jautriai odai, kadangi sumažina transepiderminį vandens netekimą ir turi raminančių savybių.

Tvarumas

Natrio hialuronato kryžminis polimeras yra sintetinė medžiaga, naudojama kosmetikoje dėl savo gebėjimo išlaikyti drėgmę ir formuoti gelio struktūrą, tačiau jo tvarumo aspektai kelia tam tikrą susirūpinimą. Šio polimero gamyba yra energijos reikalaujantis procesas, kurio metu naudojami chemikalai gali turėti įtakos aplinkai, jei nebus tinkamai tvarkomi. Be to, naudojant biotechnologinius metodus, galima išgauti natrio hialuronatą, kuris vėliau keičiamas į kryžminį polimerą, mažinant gamybos proceso poveikį aplinkai, tačiau vis tiek būtina atidžiai vertinti visą gyvavimo ciklą, įskaitant žaliavų išgavimą, perdirbimą ir galutinio produkto panaudojimą. Dėl šių priežasčių, siekiant užtikrinti tvarumą, svarbu toliau tirti ir plėtoti alternatyvius, aplinkai nekenksmingus būdus, kaip sintetinti ir naudoti šią medžiagą kosmetikos pramonėje.

Reguliavimas

Natrio hialuronato kryžminis polimeras (Sodium Hyaluronate Crosspolymer) yra modifikuotas hialurono rūgšties derivatas, naudojamas kosmetikoje dėl savo gebėjimo formuoti gelio pavidalo matriksus, kurie ilgiau išlieka ant odos ir užtikrina palaipsnį veikliųjų medžiagų atpalaidavimą. Europos Sąjungoje šio ingrediento naudojimas yra reglamentuojamas Europos Komisijos reglamentu Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų, pagal kurį visi kosmetikos ingredientai turi būti įvertinti dėl jų saugumo prieš patekdami į rinką, o natrio hialuronato kryžminis polimeras turi atitikti griežtus ES kosmetikos direktyvos reikalavimus, įskaitant mikrobiologinę švarą ir draudimą naudoti pavojingas medžiagas. Nors specifinis maksimalus leistinas koncentracijos lygis nebuvo nustatytas, gamintojai privalo užtikrinti, kad jų produktai būtų saugūs vartotojų sveikatai. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV, šis ingredientas taip pat naudojamas kosmetikoje ir įvertinamas pagal Federalinės maisto, vaistų ir kosmetikos įstatymo (FD&C Act) reikalavimus, o jo saugumas yra atsakomybė gamintojo.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa