Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Sodium Isethionate | Sodium isethionate | Natrio izetionatas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Natrio izetionatas, plačiai naudojamas kosmetikoje, yra cheminis junginys, gautas iš išorinės medžiagos – kokosų aliejaus. Proceso metu kokosų aliejus yra hidrolizuojamas, o gauta kokosų rūgštis yra tada reaguojama su natrio hidroksidu, sudarant natrio kokosulfatą. Šis junginys tada yra neutralizuojamas su natrio hidroksidu, rezultatu gaunant natrio izetionatą. Šis procesas yra būtinas siekiant išgauti šį svarbų kosmetikos ingredientą, kuris turi švelnů valomąjį poveikį odai.

Paskirtis ir nauda

Natrio izetionatas, dažnai naudojamas švelniuose plovikliuose, yra išgaunamas iš izetiono rūgšties ir pasižymi puikiomis drėkinamųjų savybių charakteristikomis. Ši medžiaga efektyviai padeda išlaikyti odos drėgnumą, mažina paviršinės įtampos efektus, todėl kosmetikos produktai, kuriuose yra natrio izetionato, yra švelnūs odai ir nekenksmingi net jautriai odai. Be to, jis stiprina putų formavimąsi ir stabilumą, suteikiant joms malonų naudojimo pojūtį. Natrio izetionato antibakterinės savybės taip pat prisideda prie odos švaros ir sveikatos, o suderinamumas su kitais paviršiaus aktyviais ingredientais leidžia sukurti kompleksines kosmetikos formulės.

Saugumo informacija

Natrio izetionatas, naudojamas kosmetikos pramonėje kaip muilo ir prausiklių komponentas, pasižymi švelnumu odai ir yra laikomas saugia medžiaga. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad ši medžiaga nepažeidžia odos barjero funkcijos, neturi dirginančio poveikio ir yra suderinama su įvairiais odos tipais, įskaitant jautrią odą. Natrio izetionato geras putojimo savybes vertina kosmetikos vartotojai. Šis ingredientas yra leidžiamas tarptautinių reguliavimo institucijų, atsižvelgiant į jo nekenksmingumą ir nedidelę alergizacijos riziką.

Moksliniai tyrimai

Natrio izetionatas (Sodium Isethionate) yra plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje kaip švelnus ploviklis ir drėkiklis, kuris yra ypač tinkamas jautriai odai. Moksliniuose tyrimuose šis ingredientas vertinamas dėl gebėjimo padidinti produktų putlumą, pagerinti jų tekstūrą ir prisidėti prie odos drėgmės išlaikymo. Natrio izetionato saugumas ir efektyvumas yra patvirtinti įvairiose dermatologinėse studijose. Tarptautinėje praktikoje jis laikomas saugiu ingredientu, jei naudojamas nustatytose koncentracijose.

Tvarumas

Natrio izetionatas, naudojamas kaip švelnus ploviklis ir emulsiklis kosmetikos pramonėje, pasižymi sąlyginai palankiomis tvarumo savybėmis, ypač atsižvelgiant į jo švelnų poveikį aplinkai. Gamtoje šis ingredientas gali būti biologiškai skaidomas, todėl jo naudojimas nekelia didelio pavojaus vandens ekosistemoms. Natrio izetionato gamybos procesas neįtraukia sunkiųjų metalų ar kitų kenksmingų chemikalų, kurie galėtų sukelti ilgalaikę žalą aplinkai. Tvarumo aspektas reikalauja nuolatinės dėmesio, ypač žaliavų įsigijimo ir perdirbimo etapuose.

Reguliavimas

Natrio izetionatas, naudojamas kosmetikos pramonėje, yra reguliuojamas Europos Sąjungos teisės aktais, užtikrinančiais jo saugumą vartotojams. Pagal ES Kosmetikos reglamentą visi kosmetikos ingredientai turi būti įvertinti dėl jų saugumo prieš patekdami į rinką. Nors konkrečių ribinių verčių natrio izetionatui nustatyta nėra, bet koks kosmetikos produktas, pateikiamas ES rinkai, turi atitikti Bendrijos reikalavimus. Kitose rinkose gali būti taikomi skirtingi reglamentavimo reikalavimai, tačiau tarptautinėje praktikoje natrio izetionatas paprastai laikomas saugiu ingredientu.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa