Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Sodium Malate | Sodium Malate | Natrio malatas

Kategorija

pH reguliatoriai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas natrio malatas gaunamas iš obuolių rūgšties, kurios cheminė formulė yra C4H6O5. Obuolių rūgštis išgryninama iš obuolių fermentacijos būdu, o tada apdorojama su natrio hidroksidu, kad būtų gautas natrio malatas. Šis procesas vadinamas neutralizacija. Natrio malatas yra baltos arba beveik baltos kristalinės medžiagos, kurios tirpumas vandenyje yra 1 g/1 ml. Šis ingredientas plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo savybių odai.

Paskirtis ir nauda

Natrio malatas yra kosmetikos pramonės ingredientas, kuris veikia kaip odos drėkiklis ir pH reguliatorius. Jis padeda išlaikyti odos drėgmės balansą bei optimalų rūgštingumą, taip užtikrindamas odos sveikatą ir apsaugą nuo bakterijų bei kitų mikroorganizmų. Be to, natrio malatas gali pagerinti odos išvaizdą, skatindamas ląstelių atsinaujinimą ir mažindamas pigmentacijos požymius.

Saugumo informacija

Natrio malatas, naudojamas kosmetikoje, yra laikomas saugiu ingredientu. Tyrimai rodo, kad įprastomis koncentracijomis jis nekelia didelės rizikos odos dirginimui ar alerginėms reakcijoms. Reguliavimo institucijos, tokios kaip ECHA ir FDA, patvirtina natrio malato saugumą kosmetikos produktuose. Taigi, jis gali būti naudojamas be baimės dėl žalingo poveikio sveikatai.

Moksliniai tyrimai

Natrio malatas, arba natrio druska malono rūgšties, yra dažnai tyrinėjamas kosmetikos ingredientas, kuris padeda išlaikyti odos drėgmės balansą ir skatina ląstelių atsinaujinimą. Šis ingredientas naudojamas įvairiose kosmetikos formulėse, tokiuose kaip veido kremai, losjonai ir serumai. Natrio malato saugumas ir efektyvumas patvirtintas reguliavimo institucijų.

Tvarumas

Natrio malatas gaunamas per cheminės sintezės procesą, kuriame naudojama organiškų junginių, kaip obuolių rūgštis, konversija. Procesas gali būti laikomas tvariu, jei atliekamas atsakingai, tačiau reikia užtikrinti efektyvų energijos vartojimą ir cheminių atliekų mažinimą. Svarbu vengti kenksmingų tirpiklių ir sunkiųjų metalų naudojimo išgavimo procese.

Reguliavimas

Natrio malatas naudojamas kosmetikos pramonėje dėl jo drėkinančių ir pH reguliavimo savybių. Europos Sąjungoje jo naudojimas reglamentuojamas kosmetikos gaminių reglamentu, kuriame nurodytos saugos ir kokybės taisyklės. JAV rinkoje natrio malato naudojimas nėra taip griežtai reglamentuojamas.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa