Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Sodium Methyl Cocoyl Taurate | Sodium Methyl Cocoyl Taurate | Natrio metilo kokoil tauratas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų natrio metilo kokoil tauroto šaltinis yra kokoso aliejus. Proceso metu kokoso aliejus yra hidrolizuojamas, o gaunamas riebalų rūgščių mišinys tada reaguoja su metilaminu ir natrio hidroksidu, sudarant natrio metilo kokoil taurotą. Šis sudėtingas procesas reikalauja tikslaus cheminių medžiagų santykio ir temperatūros kontrolės. Galutinis produktas yra švelnus, bet efektyvus valiklis, kuris naudojamas daugelyje kosmetikos produktų dėl savo gebėjimo švelniai valyti odą be jos išsausinimo.

Paskirtis ir nauda

Natrio metilo kokilio tauratas yra plačiai vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo švelnaus poveikio odai ir gebėjimo veiksmingai putojant išvalyti nešvarumus bei riebalus. Tai anijoninis paviršinio aktyvumo medžiaga, dažniausiai naudojama šampūnuose, kūno prausikliuose ir veido valikliuose, ypač tiems, kurie skirti jautriai odai. Dėl savo švelnumo, natrio metilo kokilio tauratas yra alternatyva agresyvesniems paviršinio aktyvumo medžiagoms, tokioms kaip natrio laurilsulfatas, ir todėl yra tinkamas net tiems, kurie turi linkę į alergijas ar odos sudirginimą. Be to, šis ingredientas pasižymi geromis biologiškai skaidomosiomis savybėmis, todėl yra pripažintas kaip ekologiškai palankesnė alternatyva.

Saugumo informacija

Natrio metilo kokilio tauratas yra švelnus paviršiaus aktyvusis junginys, dažnai naudojamas kosmetikoje kaip putojantis agentas ir valiklis, žinomas dėl savo odos suderinamumo. Jis yra išgaunamas iš kokosų aliejaus ir yra laikomas saugiu naudoti odos priežiūros produktuose, nes yra mažai dirginantis ir tinka net jautriai odai. Dermatologiniai testai patvirtina, kad natrio metilo kokilio tauratas neturi didelio alergizavimo ar dirginimo potencialo, todėl jis yra populiarus pasirinkimas produktuose, skirtuose kasdieniam naudojimui. Šis ingredientas yra vertinamas dėl jo gebėjimo veikti kaip švelnus ploviklis, kuris efektyviai valo odą nesausindamas jos ir nepažeisdamas natūralios odos barjerinės funkcijos.

Moksliniai tyrimai

Sodium Methyl Cocoyl Taurate yra minkštas ir švelnus paviršiaus aktyvusis junginys, gaunamas iš kokoso riebalų rūgščių ir taurino. Šis ingredientas dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje kaip putojantis agentas ir odos kondicionierius, ypač tinkamas jautriai odai dėl savo švelnumo ir mažo dirginimo potencialo. Tyrimai rodo, kad Sodium Methyl Cocoyl Taurate efektyviai valo odą, išlaikant jos drėgmę, kas yra svarbu išlaikant odos sveikatą. Be to, šis ingredientas yra biologiškai skaidomas ir gali turėti antimikrobinių savybių, prisidedančių prie odos mikrobiotos pusiausvyros.

Tvarumas

Natrio metilo kokoil tauratas yra švelnus muilo pakaitalas, dažnai randamas kosmetikos produktuose, tokiuose kaip šampūnai ar veido prausikliai. Jo gamybos procese ir ištekliaus išgavime yra svarbių tvarumo aspektų, nes kokosų aliejaus išgavimas gali turėti poveikį aplinkai, o taurino sintezės procesas gali reikalauti cheminių medžiagų, kurios turi būti tinkamai tvarkomos, kad būtų išvengta aplinkos taršos. Todėl natrio metilo kokoil taurato tvarumo lygis priklauso nuo atsakingo žaliavų ūkininkavimo, išgavimo ir perdirbimo praktikų, taip pat nuo to, kaip yra valdomi atliekami chemikalai ir atliekos.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Natrio Metilo Kokoyl Tauratą, naudojimą reglamentuoja griežti teisės aktai, kurie yra nustatyti ES Kosmetikos reglamente. Natrio Metilo Kokoyl Tauratas yra pripažintas saugiu kosmetikos ingredientu, kai naudojamas nustatytose normose. Konkrečios leidžiamos koncentracijos priklauso nuo produkto tipo ir paskirties, o gamintojai privalo laikytis nacionalinių teisės aktų bei tarptautinių susitarimų, reguliuojančių kosmetikos pramonę.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa