Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Solidago Virgaurea Extract | Goldenrod Extract | Gelsvės viržių ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Solidago Virgaurea ekstraktas, žinomas kaip auksinės rykštelės ekstraktas, gaunamas iš Solidago Virgaurea augalo. Ekstrakcijos procesas apima augalo antžeminių dalių, įskaitant lapus ir žiedus, nuėmimą, džiovinimą ir sumalimą į smulkų miltelių pavidalą. Milteliai tada parenkami tirpiklio ekstrakcijos metodu naudojant etanolį ar vandenį, siekiant išskirti augale esančias biologiškai aktyvias jungtis, tokioms kaip flavonoidai ir saponinai. Galutinis produktas yra koncentruotas Solidago Virgaurea ekstrakto skysčio ar miltelių forma, naudojama įvairiose kosmetinėse formuluotėse dėl jo raminančių ir gydomųjų savybių odai.

Paskirtis ir nauda

Solidago Virgaurea Extract, arba auksinės lazdynės ekstraktas, vertinamas dėl priešuždegiminių ir antimikrobinių savybių, kurios teigiamai veikia odos būklę. Ekstraktas gali sumažinti odos paraudimą, uždegimą bei mažinti bakterijų sukeltų odos problemų riziką. Be to, jis stiprina kapiliarų sienelių vientisumą, gerina odos mikrocirkuliaciją ir skatina toksinų šalinimą, prisidėdamas prie odos tonuso gerinimo ir senėjimo požymių mažinimo. Todėl šis ekstraktas yra populiarus įvairiuose odos priežiūros produktuose, skirtuose jautriai, uždegimų linkusiai odai bei siekiant atkurti odos jaunatviškumą.

Saugumo informacija

Solidago virgaurea ekstraktas yra laikomas saugiu kosmetikos ingredientu, jeigu laikomasi nustatytų koncentracijos ribų. Svarbu užtikrinti, kad ekstraktas būtų tinkamai išvalytas ir ištirtas, kad nebūtų alergenų, galinčių sukelti odos jautrumą ar alergines reakcijas. Europos Sąjungos kosmetikos ingredientų duomenų bazėje (CosIng) šis ekstraktas įvardijamas kaip leistinas naudoti kosmetikoje, nes esant įprastoms koncentracijoms, jis neturėtų kelti grėsmės vartotojų odos sveikatai. Tačiau rekomenduojama atidžiai stebėti vartotojų atsaką į produktus su šiuo ekstraktu, ypač turint omenyje jautrią ar alergišką odą.

Moksliniai tyrimai

Solidago virgaurea ekstraktas naudojamas kosmetikoje dėl priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių. Tyrimai rodo, kad šio augalo ekstrakte esantys fenoliniai junginiai padeda saugoti odos ląsteles nuo oksidacinio streso, skatina žaizdų gijimą ir stiprina kapiliarų sieneles. Tačiau, nors pirmieji tyrimai rodo teigiamą poveikį, reikalingi tolesni moksliniai darbai, kad būtų patvirtintas šio ekstrakto veiksmingumas ir saugumas ilgalaikio naudojimo kontekste.

Tvarumas

Solidago virgaurea ekstrakto gamyba prasideda nuo atsakingo žaliavų rinkimo, kuris turėtų būti atliekamas tausojant natūralias populiacijas. Svarbu naudoti energiją tausojančias technologijas ir užtikrinti minimalų atliekų kiekį bei užterštumą perkėlimo ir apdorojimo etapuose. Tik nuolatinis poveikio aplinkai stebėjimas ir vertinimas gali užtikrinti, kad šis kosmetikos ingredientas būtų tvarus.

Reguliavimas

Solidago virgaurea ekstraktas, naudojamas kosmetikoje, yra reguliuojamas Europos Sąjungos teisės aktų, užtikrinančių kosmetikos produktų saugumą. Ingredientų naudojimas kosmetikoje privalo atitikti Reglamentą (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų, kuriame nurodomi saugumo reikalavimai. Svarbu atlikti saugumo įvertinimą ir užtikrinti, kad produktai nebūtų kenksmingi vartotojams, pažymint juos reikiamais įspėjimais. Importuojant produktus, reikia atsižvelgti į importuojančios šalies teisės aktus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa