Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Steartrimonium Methosulfate | Steartrimonium Methosulfate | Steartrimonium Metosulfatas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Steartrimonium Methosulfate šaltinis yra cheminė medžiaga, gaunama iš stearino rūgšties ir trimetiloaminio. Ši reakcija vyksta esant aukštai temperatūrai ir slėgiui, o rezultate susidaro Steartrimonium Methosulfate. Šis ingredientas yra plačiai naudojamas kosmetikos gamyboje dėl savo kondicionavimo savybių ir antistatinio poveikio plaukams.

Paskirtis ir nauda

Steartrimonium Methosulfate yra katijoninis paviršinio aktyvumo medžiaga, dažnai naudojama plaukų priežiūros produktuose, tokiose kaip kondicionieriai ir plaukų kaukės. Tai minkštinantis agentas, kuris teigiamai įkrautas, veiksmingai pritraukiant neigiamai įkrautus plaukų paviršius, padedant atstatyti plaukų struktūrą ir sumažinti elektrostatinį poveikį. Be to, Steartrimonium Methosulfate suteikia plaukams glotnumo, blizgesio ir padeda išlaikyti drėgmę, svarbu išsaugant plaukų sveikatą.

Saugumo informacija

Steartrimonium methosulfate yra žinomas kaip švelnus paviršiaus aktyvusis junginys, dažniausiai naudojamas plaukų kondicionieriuose. Šio junginio saugumas odai yra vertinamas kaip aukštas, nes jis mažiau dirgina odą nei kiti paviršiaus aktyvūs junginiai. Dermatologiniai testai parodė, kad steartrimonium methosulfate neturi žalingo poveikio odos barjerui ir nesukelia sudirginimo, todėl jis tinka net jautriai odai. Šis ingredientas patvirtintas naudoti kosmetikos produktuose Europos Sąjungoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Moksliniai tyrimai

Steartrimonio metosulfatas (Steartrimonium Methosulfate) yra kvaternarinė amonio druska, dažnai naudojama kaip kondicionuojanti medžiaga plaukų priežiūros produktuose. Moksliniuose tyrimuose nustatyta, kad ši medžiaga yra mažiau dirginanti odą nei kai kurios kitos kvaternarinės amonio druskos. Tačiau per didelis jos koncentracijų naudojimas gali sukelti plaukų slinkimą ar silpnėjimą, todėl būtina atidžiai stebėti jos koncentracijas kosmetikos produktuose.

Tvarumas

Steartrimonium methosulfate yra kvaternerinė amonio druska, naudojama daugelyje plaukų kondicionierių. Svarbu išnagrinėti žaliavų išgavimo ir apdorojimo procesus. Palmių aliejaus gamyba gali turėti didelį neigiamą poveikį aplinkai. Taip pat, steartrimonium methosulfate gamybos procesas reikalauja cheminės sintezės, kurios metu gali būti naudojamos pavojingos cheminės medžiagos. Dėl šių priežasčių, nors ši medžiaga ir gali turėti teigiamų savybių kosmetikos produktuose, jos tvarumas yra kritiškai vertinamas.

Reguliavimas

Steartrimonium Methosulfate yra kvaternarinė amonio druska, naudojama kaip kondicionuojantis agentas kosmetikoje, ir jo naudojimas Europos Sąjungoje reglamentuojamas pagal kosmetikos produktų reglamentą (EC) No 1223/2009. Šio ingrediento ribojimai kitose pasaulio rinkose gali skirtis. Tačiau svarbu, kad bet koks ingrediento naudojimas atitiktų saugumo standartus, siekiant užtikrinti vartotojų saugumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa