Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Thuja Orientalis Leaf Extract | Oriental Arborvitae Leaf Extract | Rytų arbatmedžio lapų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Tujos orientinės lapų ekstraktas gaunamas iš rytų Azijoje augančio tujos orientinės medžio lapų. Ekstrahavimo procesas apima lapų nuėmimą ir jų garinę distiliaciją arba ištraukimą tirpikliais, siekiant gauti būtinąjį aliejų. Tada aliejus toliau apdorojamas naudojant tokius metodus kaip frakcinė distiliacija arba chromatografija, kad būtų išskirtos veikliosios medžiagos, esančios ekstrakte. Cheminė analizė atskleidžia, kad tujos orientinės lapų ekstraktas turi įvairių bioaktyvių komponentų, įskaitant tujoną, kamforą ir flavonoidus, kurie prisideda prie jo antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių. Gamybai reikalingas tikslus temperatūros ir slėgio kontrolė, kad būtų išsaugotos šios naudingos medžiagos.

Paskirtis ir nauda

Thuja orientalis lapų ekstraktas naudojamas kosmetikos pramonėje dėl antibakterinių, priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių. Jis gali būti efektyvus kovojant su odos bėrimais, akne, taip pat padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų sukeliamos žalos, skatina odos ląstelių atsinaujinimą ir gerina odos elastingumą. Šių savybių derinys daro jį vertingą ingredientą formuluojant produktus odos priežiūrai ir senėjimo prevencijai.

Saugumo informacija

Thuja orientalis lapų ekstraktas gali sukelti alergines reakcijas ar kontaktinį dermatitą ypač jautriems asmenims dėl thujone, vieno iš ekstrakto komponentų. Todėl jo naudojimas kosmetikoje turėtų būti atidžiai vertinamas, atsižvelgiant į galimą alerginį potencialą ir odos jautrumą, ypač formuluojant produktus skirtus jautriai odai. Kosmetikos gamintojai privalo atlikti išsamius dermatologinius testus, siekiant užtikrinti produkto saugumą vartotojui.

Moksliniai tyrimai

Thuja Orientalis lapų ekstraktas yra vertinamas kosmetikos moksliniuose tyrimuose dėl biologiškai aktyvių komponentų, kurie gali turėti priešuždegiminį, antimikrobinį ir antioksidacinį poveikį. Tyrimai rodo, kad šis ekstraktas gali padėti sumažinti odos sudirginimą, skatinti žaizdų gijimą ir slopinti melanogenesę. Tolimesni in vitro ir in vivo tyrimai būtini norint nustatyti optimalias koncentracijas ir įvertinti galimus šalutinius poveikius.

Tvarumas

Thuja orientalis lapų ekstrakto tvarumas priklauso nuo atsakingo augalų išteklių tvarkymo ir ekstrahavimo proceso. Būtina taikyti aplinkai nekenksmingas technologijas, kurios sumažintų cheminių medžiagų naudojimą ir atliekų susidarymą, taip pat užtikrintų, kad procesas būtų energijos taupymo požiūriu efektyvus. Tvarkant Thuja orientalis, svarbu išsaugoti augalų populiacijas ir jų atsinaujinimo gebėjimus.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Thuja Orientalis lapų ekstraktą, naudojimas yra reglamentuojamas Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų. Reglamentas nustato saugos reikalavimus ir ingredientų įvertinimą, kad būtų užtikrintas produkto saugumas vartotojams. Kiti rinkų, pvz., Jungtinės Valstijos ar Azijos šalys, gali turėti savo reglamentus, kurie priklauso nuo atitinkamų institucijų nustatytų taisyklių.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa