Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Thymus Serpyllum Extract | Wild Thyme Extract | Čiobrelių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Thymus Serpyllum Extract šaltinis yra rauginės žolės Thymus serpyllum lapai. Ekstrahavimo procesas prasideda nuo šių lapų surinkimo ir džiovinimo, siekiant išsaugoti jų cheminę sudėtį. Toliau lapai yra perdirbami, naudojant ekstrakcijos metodus, tokius kaip hidrodistiliavimas arba superkritinė ekstrakcija, siekiant išgauti veikliąsias medžiagas. Šie procesai leidžia išgauti Thymus Serpyllum Extract, kuris yra turtingas antioksidantais, polifenolais ir kitomis naudingomis medžiagomis, naudingomis odai.

Paskirtis ir nauda

Thymus Serpyllum Extract, dar žinomas kaip laukinių čiobrelių ekstraktas, yra vertinamas dėl savo antiseptinių, priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių, kurios teikia naudą odos priežiūros produktuose. Šis ekstraktas gali padėti mažinti bakterijų sukeltą odos uždegimą, todėl dažnai randamas produktuose, skirtuose spuogų ar kitų odos bėrimų gydymui. Be to, dėl gausių fenolių, Thymus Serpyllum Extract efektyviai neutralizuoja laisvuosius radikalus, mažindamas oksidacinį stresą ir lėtindamas odos senėjimo procesus. Tai suteikia odai apsaugą nuo aplinkos veiksnių, tokių kaip UV spinduliai ir tarša. Dėl savo raminančių savybių, laukinių čiobrelių ekstraktas taip pat yra naudojamas odos raminti po uždegimo ar dirginimo, todėl tinka jautrios odos produktams.

Saugumo informacija

Thymus Serpyllum Extract, žinomas kaip laukinės čiobrelių ekstraktas, yra vertinamas dėl savo antibakterinių ir priešuždegiminių savybių, kurios gali prisidėti prie odos sveikatos ir jos apsaugos. Nors šis augalinis ekstraktas naudojamas įvairiuose kosmetikos produktuose, tokiuose kaip kremai, losjonai ar veido priežiūros priemonės, tyrimai rodo, jog jis yra saugus odai ir retai sukelia alergines reakcijas. Tačiau, kaip ir bet kuris kitas kosmetikos ingredientas, Thymus Serpyllum Extract gali sukelti individualų jautrumą ar nepageidaujamą odos reakciją, todėl prieš naudojant rekomenduojama atlikti alergijos testą. Be to, dėl savo stiprių savybių, šis ekstraktas turėtų būti vartojamas atsargiai, ypač žmonių su jautria ar pažeista oda atveju, kad išvengtume galimo dirginimo ar per didelio odos išdžiūvimo.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai apie Thymus Serpyllum ekstraktą rodo, kad šis augalinis ekstraktas turi antioksidacinių, antimikrobinių ir priešuždegiminių savybių, kurios yra vertingos odos priežiūros produktuose. Tyrimai atskleidžia, kad Thymus Serpyllum ekstraktas gali padėti saugoti odą nuo laisvųjų radikalų daromos žalos ir skatinti odos regeneraciją. Be to, dėl savo antimikrobinių savybių Thymus Serpyllum ekstraktas gali būti naudojamas kovojant su odą pažeidžiančiomis bakterijomis ir grybeliais. Nustatyta, kad šis ekstraktas gali veikti kaip natūralus konservantas kosmetikos produktuose, palaikydamas jų šviežumą ir ilgalaikį stabilumą. Svarbu paminėti, kad Thymus Serpyllum yra turtingas fenolinių junginių, tokių kaip rosmarino rūgštis ir flavonoidai, kurie ir lemia jo biologinį aktyvumą.

Tvarumas

Thymus serpyllum ekstraktas, žinomas kaip laukinių čiobrelių ekstraktas, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antiseptinių ir antioksidacinių savybių, tačiau jo tvarumas kelia tam tikrų aplinkosauginių klausimų. Šio augalo ekstrahavimas iš gamtos turi būti atliekamas atsakingai, kad nebūtų pažeista natūralių biotopų pusiausvyra ir neprisidėta prie rūšies nykimo. Svarbu užtikrinti, kad žaliavų rinkimas būtų kontroliuojamas ir atliekamas tvariai, kad nebūtų daromas neigiamas poveikis ekosistemoms. Be to, augalų apdirbimo procese turėtų būti taikomos aplinką tausojančios technologijos, mažinant chemikalų ir energijos suvartojimą, kad būtų sumažintas ekstrakto gamybos pėdsakas aplinkai. Tik taip Thymus serpyllum ekstraktas gali būti laikomas tvariu ingredientu, mažiau teršiančiu aplinką ir išsaugančiu biologinę įvairovę.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Thymus Serpyllum ekstraktą, naudojimas yra griežtai reglamentuotas pagal kosmetikos produktų reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris užtikrina, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojų sveikatai. Šiame reglamente nustatytos taisyklės dėl ingredientų, įskaitant jų maksimalių leistinų koncentracijų, sąrašų, taip pat privalomų saugos vertinimų atlikimo prieš patenkančius į rinką. Nors specifinių apribojimų Thymus Serpyllum ekstraktui kaip atskiram ingredientui reglamentas nenurodo, bet jis privalo atitikti bendruosius saugos reikalavimus, t.y. negali būti toksiškas, kancerogeninis ar kitaip kenksmingas sveikatai. Be to, kiekvienas kosmetikos produktas, kuriame yra šis ekstraktas, turi turėti atitinkamą produkto informacinį failą, kuriame būtų išsamiai apibūdintas kiekvienas ingredientas ir jo saugumas. Kitose rinkose, pvz., Jungtinėse Amerikos Valstijose ar Azijoje, gali būti taikomi skirtingi reglamentavimo standartai, tačiau dažniausiai siekiama užtikrinti produkto saugumą ir teikti išsamų jo sudėties skaidrumą vartotojui.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa