Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Vaccinium Angustifolium Fruit Extract | Blueberry Fruit Extract | Šilauogių vaisių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Vaccinium Angustifolium Fruit Extract gaminamas iš mėlynųjų žemuogių vaisių. Vaisiai rinkiami rankomis, kad būtų išsaugotas jų aukštas kokybės lygis. Procesas prasideda džiovinimu, siekiant sumažinti vandens kiekį. Toliau vaisiai yra susmulkinti, išspaudžiami ir filtruojami, norint gauti vaisių sultis. Galutinis ekstraktas yra gausus antioksidantais ir kitomis naudingomis medžiagomis, kurios naudojamos kosmetikos gamyboje.

Paskirtis ir nauda

Vaccinium Angustifolium Fruit Extract, arba kitaip žinomas kaip šiaurinės mėlynės arba kanadinės mėlynės ekstraktas, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių, kurios suteikia odos apsaugą nuo laisvųjų radikalų ir aplinkos teršalų. Šis ekstraktas taip pat prisideda prie odos elastingumo ir tvirtumo išsaugojimo bei padeda palaikyti odos sveikatą bei mažinti uždegimines būkles. Dėl šių savybių jis plačiai naudojamas įvairiuose odos priežiūros produktuose.

Saugumo informacija

Vaccinium angustifolium vaisių ekstraktas yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių kosmetikoje ir laikomas saugiu odos priežiūros komponentu. Šis ekstraktas turtingas antocianinais, kurie padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų sukeliamos žalos, taip prisidėdami prie odos senėjimo sulėtėjimo. Klinikiniai tyrimai rodo, kad Vaccinium angustifolium vaisių ekstraktas yra mažai alergizuojantis ir neturi dirginančio poveikio, todėl jis gali būti naudojamas net jautriai odai. Be to, šis ekstraktas gali turėti antimikrobinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo įvairių infekcijų.

Moksliniai tyrimai

Vaccinium angustifolium vaisių ekstraktas kosmetikoje vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių, kurias lemia didelis antocianinų ir polifenolių kiekis. Tyrimai rodo, kad šis ekstraktas gali padėti apsaugoti odą nuo UV spindulių sukeltos žalos ir prisidėti prie odos senėjimo sulėtėjimo. Be to, ekstrakte esančios veikliosios medžiagos gali turėti priešuždegiminių savybių, kurios yra naudingos kovojant su odos problemomis, tokiais kaip aknė. Svarbu atkreipti dėmesį, kad teigiami ekstrakto poveikiai turi būti patvirtinti atlikus detalius klinikinius tyrimus.

Tvarumas

Vaccinium angustifolium, žinomas kaip šiaurinis mėlynė, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių, tačiau jo tvarumas kelia tam tikrų aplinkosauginių iššūkių. Tvarus šių uogų ūkininkavimas reikalauja atsakingo žemės naudojimo ir derliaus nuėmimo metodų, kurie nekenktų gamtinei augmenijai ir gyvūnijai. Be to, perdirbant mėlynes ištraukiamųjų medžiagų gamybai, svarbu taikyti aplinkai nekenksmingas technologijas, mažinančias cheminių atliekų ir šiltnamio dujų išmetimą. Tvarumo užtikrinimas šio ingrediento gamyboje reiškia atsakingą viso ciklo valdymą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant ir Vaccinium Angustifolium vaisių ekstraktą, naudojimas yra griežtai reguliuojamas pagal Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, garantuojantį produktų saugumą ir vartotojų apsaugą. Šis ekstraktas yra žinomas dėl savo antioksidacinių savybių ir dažnai naudojamas odos priežiūros produktuose. ES reglamentas nurodo leistinus ingredientų kiekius, tačiau Vaccinium Angustifolium vaisių ekstraktas nėra įtrauktas į ribojamųjų medžiagų sąrašą, todėl jo naudojimo koncentracija nėra specifiškai ribojama. Saugumas užtikrinamas įvertinus galimą alerginį poveikį ir atlikus saugumo įvertinimą. Kitose rinkose gali būti taikomi skirtingi reglamentavimo reikalavimai, atsižvelgiant į vietines teisės aktų nuostatas. Vis dėlto, bet koks kosmetikos ingredientas privalo atitikti saugumo standartus, nustatytus atitinkamoje jurisdikcijoje.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa