Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Vaccinium Myrtillus Fruit Extract | Bilberry Fruit Extract | Bruknės vaisių ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Mėlynių (Vaccinium myrtillus) vaisių ekstraktas, arba kitaip vadinamas mėlynių ekstraktu, gaunamas iš mėlynių augalo vaisių. Ekstrakcijos procesas apima mėlynių vaisių maceraciją, filtravimą ir valymą, siekiant išgauti antocianinus turinčią skysčio formą. Šie antocianinai, išgauti naudojant tirpiklius kaip etanolį arba vandenį, suteikia ekstraktui antioksidacines savybes. Galutinis produktas standartizuojamas, kad būtų užtikrintas tam tikras antocianinų kiekis, reikalingas kosmetikos gaminiuose. Mėlynių vaisių ekstrakto gavimo procesas reikalauja griežtos kokybės kontrolės, siekiant užtikrinti galutinio produkto grynumą ir veiksmingumą.

Paskirtis ir nauda

Mėlynių ekstraktas vertinamas dėl antioksidacinių savybių, kurių suteikia antocianinai, polifenoliai ir vitaminai C ir E. Šis ekstraktas padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų, kurie gali prisidėti prie senėjimo, odos uždegimų ir pigmentacijos. Be to, jis turi priešuždegiminių savybių, kurios padeda mažinti odos paraudimą ir dirginimą, bei gali prisidėti prie porų susiaurėjimo ir odos tekstūros gerinimo. Mėlynių ekstraktas taip pat stiprina kapiliarų sienelių elastingumą, todėl naudojamas jautriai ir kuperozinei odai prižiūrėti.

Saugumo informacija

Mėlynių ekstraktas yra laikomas saugiu odai dėl antioksidacinių savybių, priešuždegiminių ir odą raminančių savybių. Jis gali būti naudingas odos būklei gerinti, sumažinant paraudimą ir uždegimą. Tačiau, kaip ir bet kuris kosmetikos ingredientas, jis turėtų būti naudojamas atsakingai, atsižvelgiant į individualų odos jautrumą ir galimas alergines reakcijas.

Moksliniai tyrimai

Mėlynių vaisių ekstraktas yra vertinga kosmetikos sudedamoji dalis, turinti antioksidacinių, priešuždegiminių ir odos apsaugos savybių. Antocianinai, fenolinės rūgštys ir flavonoidai šiame ekstrakte padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus ir stiprinti odos barjerinę funkciją. Tyrimai taip pat rodo, kad šis ekstraktas gali pagerinti mikrocirkuliaciją ir būti naudingas hiperpigmentacijai bei odos elastingumui. Nepaisant to, reikia atlikti daugiau tyrimų, kad būtų galima nustatyti jo efektyvumą ir saugumą įvairiems odos būklėms.

Tvarumas

Mėlynių ekstraktas yra vertinamas dėl antioksidacinių savybių, tačiau svarbu užtikrinti jo tvarumą. Švelnus laukinių mėlynių rinkimas, naudojant metodikas, kurios nekenkia augalų populiacijoms, ir aplinką tausojančios technologijos perdirbimo procese yra svarbūs tvarumo aspektai. Visi procesai turėtų atitikti aukštus aplinkosaugos standartus, siekiant minimalizuoti poveikį aplinkai ir išlaikyti natūralius ekosistemos ciklus.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje mėlynių vaisių ekstraktas reglamentuojamas Kosmetikos reglamentu (EC) No. 1223/2009, kuris nustato saugos ir ženklinimo reikalavimus. Šis ekstraktas, naudojamas odos priežiūrai ir dekoratyvinei kosmetikai, turi atitikti saugumo standartus, nustatytus Bendrojo produkto saugumo direktyvoje. JAV rinkoje tokie ingredientai taip pat turi atitikti Federalinės maisto, vaistų ir kosmetikos įstatymo direktyvas, o gali būti ir papildomų reikalavimų dėl saugumo įvertinimo ir registracijos.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa