Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Verbena Officinalis Leaf Extract | Lemon Verbena Leaf Extract | Citronų verbena lapų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Verbena officinalis lapų ekstraktas yra dažnai naudojamas kosmetikoje dėl savo raminamųjų, antioksidacinių savybių. Šis ekstraktas gaunamas iš Verbena officinalis augalo lapų Europoje ir Vakarų Azijoje. Ekstrahavimo procesas apima lapų maceraciją ir tirpiklių ekstrakciją. Ekstraktas filtruojamas, valomas ir analizuojamas, naudojant aukštos veiklos skystojo chromatografijos (AVSK) techniką. Gamybos procese derinami augalinio apdorojimo metodai su cheminėmis technologijomis, siekiant gauti aukštos kokybės ingredientą.

Paskirtis ir nauda

Verbena officinalis ekstraktas kosmetikoje vertinamas dėl priešuždegiminių, raminamųjų savybių. Jis padeda sumažinti odos paraudimą ir sudirginimą, ypatingai veiksmingas jautriai ar uždegiminei odai. Taip pat veikia kaip antioksidantas, apsaugantis odą nuo laisvųjų radikalų žalos, ir turi tonizuojančių savybių, pagerinančių odos išvaizdą.

Saugumo informacija

Verbena officinalis ekstraktas, arba verbena, laikomas saugiu kosmetikos ingredientu. Tačiau rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant produktus su šiuo ekstraktu. Europos Sąjungos kosmetikos ingredientų saugumo vertinimo komitetas (SCCS) nustato naudojimo normas, siekiant užtikrinti vartotojų saugumą.

Moksliniai tyrimai

Verbena officinalis lapų ekstraktas turi priešuždegiminių, antioksidacinių ir antimikrobinių savybių. Tyrimai rodo, kad jis sumažina odos uždegimą ir raudonį bei apsaugo odą nuo patogeninių mikroorganizmų. Vis dar reikalingi klinikiniai tyrimai, siekiant nustatyti optimalias dozes ir koncentracijas.

Tvarumas

Verbena officinalis lapų ekstraktas naudojamas kosmetikoje dėl savo priešuždegiminių ir antiseptinių savybių. Augalas dažniausiai auginamas ekologiškai, o ekstrakcijos procesas gali būti atliekamas naudojant mažiau aplinkai kenksmingus metodus. Svarbu kontroliuoti atliekų tvarkymą ir energijos suvartojimą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Verbena Officinalis Leaf Extract naudojimas kosmetikoje reglamentuojamas ES Reglamentu (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų. Reikalavimai saugumo vertinimui ir ingredientų sąrašui nustatyti šiame reglamente. Gamintojai privalo užtikrinti, kad naudojami ingredientai būtų saugūs vartotojų sveikatai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa