Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Vitis Vinifera Fruit Extract | Grape Seed Extract | Vynuogių vaisių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Vitis Vinifera Fruit Extract yra gaunamas iš vynuogių. Ekstrahavimo procesas prasideda nuo vynuogių sėklų, o kartais ir lapų, sulčių ar minkštimo. Norint išgauti ekstraktą, naudojami įvairūs metodai, įskaitant hidrodistiliaciją, ekstrakciją su organiniais tirpikliais arba superkritinę ekstrakciją. Šie procesai leidžia išgauti įvairias cheminės sudėties medžiagas, tokiu būdu sukurdami galutinį produktą, turintį antioksidacines savybes ir kitas naudingas savybes. Tai svarbus ingredientas kosmetikos pramonėje, turintis platų spektrą pritaikymo galimybių dėl savo gausios cheminės sudėties.

Paskirtis ir nauda

Vitis Vinifera Fruit Extract, gaunamas iš vynuogių vaisių, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų ir aplinkos žalos. Šis ekstraktas taip pat turtingas polifenoliais, įskaitant resveratrolį, kurie prisideda prie odos senėjimo sulėtinimo ir skatina kolageno sintezę, o tai lemia tvirtesnę ir elastingesnę odą. Be to, Vitis Vinifera Fruit Extract turi drėkinamųjų savybių, kurios padeda išlaikyti odos hidrataciją, suteikia jai švytėjimą bei pagerina bendrą odos būklę.

Saugumo informacija

Vitis Vinifera Fruit Extract, dar žinomas kaip vynuogių ekstraktas, yra laikomas saugiu kosmetikos ingredientu, kuris dėl savo antioksidacinių savybių teigiamai veikia odą. Šis ekstraktas gaunamas iš vynuogių vaisių, kurie yra turtingi flavonoidais, resveratrolu ir polifenoliais, apsaugančiais odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatinančiais odos regeneraciją. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad Vitis Vinifera Fruit Extract yra mažai alergizuojantis ir retai sukelia odos dirginimą ar alergines reakcijas, todėl jis dažnai naudojamas jautrios odos produktuose. Be to, šis ekstraktas padeda išlaikyti odos drėgmės balansą ir stiprina jos apsauginį barjerą, mažindamas transepiderminį vandens netekimą. Dėl šių priežasčių Vitis Vinifera Fruit Extract yra vertinamas dėl savo odą raminačių ir antioksidacinių savybių, suteikiantis veikliųjų medžiagų odos sveikatai ir grožiui palaikyti.

Moksliniai tyrimai

Vitis Vinifera, dar žinomas kaip vynuogių ekstraktas, moksliniuose tyrimuose yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių, galinčių apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir lėtinti senėjimo procesus. Studijos parodė, kad Vitis Vinifera ekstraktas yra turtingas fenolinių junginių, tokių kaip resveratrolis, proantocianidinai ir flavonoidai, kurie teigiamai veikia odos būklę, padidindami jos elastingumą ir mažindami uždegiminius procesus. Be to, šis ekstraktas gali padėti reguliuoti sebumo gamybą ir turi antimikrobinių savybių, kurios yra svarbios kovojant su odos problemomis, pavyzdžiui, akne. Taip pat buvo nustatyta, kad Vitis Vinifera ekstraktas gali stiprinti odos barjerą, apsaugant ją nuo išorinių veiksnių, pavyzdžiui, UV spindulių ir taršos.

Tvarumas

Vitis Vinifera Fruit Extract, gaunamas iš vynuogių, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių, tačiau jo tvarumas priklauso nuo auginimo ir apdirbimo praktikų. Vynuogių auginimas gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, jei naudojami nesąžiningi žemės ūkio metodai, pvz., per didelis pesticidų ir herbicidų naudojimas, kuris gali teršti vandens šaltinius ir kelti grėsmę biologinei įvairovei. Be to, vynuogių perdirbimo procesas, kurio metu išgaunamas ekstraktas, taip pat turi būti atliekamas atsakingai, siekiant minimalizuoti energijos suvartojimą ir atliekų kiekį. Šiuolaikinės tvarios gamybos metodai, tokius kaip ekologinė žemdirbystė ir atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimas, gali padėti sumažinti Vitis Vinifera Fruit Extract poveikį aplinkai ir padaryti jį tvariu kosmetikos ingredientu.

Reguliavimas

Europos Sąjungos kosmetikos produktų reglamentavimas yra griežtas, ir tai taip pat liečia Vitis Vinifera (vynuogių) vaisių ekstraktą, kuris dažnai naudojamas dėl savo antioksidacinių savybių ir kaip odos kondicionierius. Pagal Europos Sąjungos reglamentą (EC) No 1223/2009 dėl kosmetikos produktų, visi kosmetikos produktų ingredientai privalo būti įtraukti į INCI (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients) sąrašą, o Vitis Vinifera Fruit Extract yra šiame sąraše pripažintas saugiu naudoti kosmetikoje. Nors konkrečių ribojimų dėl šio ekstrakto naudojamo kiekio ES reglamentuose nėra nustatyta, visi kosmetikos produktai turi atitikti bendrą reikalavimą, kad jie nebūtų kenksmingi žmogaus sveikatai, kai naudojami pagal paskirtį, įskaitant numatomą ilgalaikį poveikį. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad atliekami saugumo įvertinimai, kurie apima visų sudedamųjų dalių, įskaitant Vitis Vinifera Fruit Extract, toksiškumo, alergizavimo potencialo ir kitus su saugumu susijusius aspektus analizę. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV, Vitis Vinifera Fruit Extract taip pat laikomas saugiu ingredientu, o FDA (Food and Drug Administration) reglamentuoja kosmetikos produktų saugumą, tačiau netaiko tiek griežtų ingredientų naudojimo apribojimų, kaip tai daroma ES.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa