Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Wasabia Japonica Root Ferment Extract | Wasabi extract | Wasabia japonikos šaknų fermento ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų Wasabia Japonica šaknų fermento ekstrakto šaltinis yra sudėtingas procesas, pradedant nuo šviežių Wasabia Japonica šaknų, kurios yra turtingos bioaktyvių medžiagų. Ekstrakcijos metu šaknys yra susmulkintos ir sumaišytos su fermentais, kurie skatina medžiagų išskyrimą. Šis procesas vyksta kontroliuojamoje aplinkoje, kad būtų išsaugotas maksimalus aktyvių medžiagų kiekis. Po fermentacijos procesas yra filtruojamas ir išgryninamas, siekiant gauti gryną Wasabia Japonica šaknų fermento ekstraktą, kuris yra naudojamas kosmetikos gamyboje. Šis ekstraktas yra žinomas dėl savo antioksidacinių ir odos apsauginių savybių, kurios padeda palaikyti odos sveikatą ir jaunatviškumą.

Paskirtis ir nauda

Wasabia Japonica Root Ferment Extract, dar žinomas kaip fermentuotas vaistinio vasabio šaknų ekstraktas, yra vertingas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatina odos sveikatą. Šis ekstraktas taip pat pasižymi antimikrobinėmis savybėmis, kurios gali padėti kovoti su odos uždegimais ir sumažinti bakterijų sukeltų odos problemų riziką. Be to, Wasabia Japonica gali veikti kaip natūralus konservantas, o fermentacijos procesas padidina jo biologiškai aktyvių junginių, tokių kaip izotiociatinatai, prieinamumą, kurie gali padėti stabilizuoti odos būklę ir pagerinti jos atsparumą aplinkos stresoriams.

Saugumo informacija

Wasabia Japonica Root Ferment Extract, natūraliai gautas iš japoniškojo vasabio (dar žinomo kaip japoniškasis krienai) šaknų fermentacijos, yra vertinamas dėl savo antimikrobinių savybių, kurios gali būti naudingos odos priežiūros produktuose. Nors šis ekstraktas dažnai naudojamas kaip natūralus konservantas ir odos kondicionierius, mokslinių tyrimų, skirtų specifiškai Wasabia Japonica Root Ferment Extract saugumui odai įvertinti, yra ribotai. Tačiau esamų tyrimų duomenys rodo, kad šis ingredientas paprastai yra laikomas saugiu ir nesukelia dirginimo ar alerginių reakcijų, kai naudojamas kosmetikos formulėse leistinose koncentracijose.

Moksliniai tyrimai

Wasabia Japonica Root Ferment Extract – tai fermentuotas vandenyje tirpus ekstraktas, gaunamas iš japoniškojo vasabio (dar žinomo kaip japoniškasis krienai) šaknų, kuris dėl savo biologiškai aktyvių junginių yra vertinamas kosmetikos moksliniuose tyrimuose. Šis ekstraktas yra tyrinėjamas dėl savo priešuždegiminių, antimikrobinių savybių bei gebėjimo neutralizuoti laisvuosius radikalus, kas leidžia jį priskirti prie antioksidantų. Studijos rodo, kad Wasabia Japonica gali apsaugoti odą nuo aplinkos kenksmingų veiksnių ir skatinti odos regeneracijos procesus. Be to, tyrėjai atkreipia dėmesį į šio ekstrakto galimybę slopinti tam tikrus fermentus, tokius kaip elastazę ir kolagenazę, kas gali lėtinti odos senėjimo procesus.

Tvarumas

Wasabia Japonica Root Ferment Extract, gaunamas fermentuojant vandeninį Vašabio (dar žinomo kaip japoniškojo krienų) šaknų ekstraktą, yra vertinamas dėl jo antibakterinių ir priešuždegiminių savybių kosmetikos pramonėje, tačiau jo tvarumas kelia tam tikrų klausimų. Nors Vašabio augalai gali būti auginami tvariomis žemės ūkio praktikomis, pavyzdžiui, naudojant mažiau pesticidų ir trąšų, šios kultūros augimo procesas yra reikalaujantis ir jautrus aplinkos sąlygoms, o tai gali sukelti didesnę ekologinę pėdsaką. Be to, fermentacijos procesas, kurio metu gaunamas ekstraktas, reikalauja tam tikrų resursų, tokių kaip vanduo ir energija, bei gali atsirasti šalutinių produktų, kurie turi būti tinkamai tvarkomi, kad nebūtų pakenkta aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Wasabia Japonica Root Ferment Extract, reguliavimas yra griežtas ir grindžiamas Bendrijos reglamentu (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos gaminių, kuris nustato saugos reikalavimus visiems kosmetikos produkto sudedamosioms dalims. Šis fermentuoto vasabio šaknų ekstrakto naudojimas kosmetikoje yra leidžiamas, tačiau jis privalo atitikti nustatytus mikrobiologinius kriterijus ir neviršyti galimų koncentracijų, kurios gali būti nustatytos atliekant toksikologinį vertinimą. Nors konkrečių apribojimų Wasabia Japonica Root Ferment Extract atveju ES reglamentacija tiesiogiai nenustato, būtina atlikti ingrediento saugumo įvertinimą prieš jį įtraukiant į produktus, kurie bus pateikiami Europos rinkai. Kitose rinkose, tokiuose regionuose kaip JAV ar Azija, reguliavimas gali skirtis, tačiau dažniausiai jis taip pat remiasi moksliniais tyrimais, kurie nustato ingredientų saugumą ir leistinas koncentracijas.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa