Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Xylitol | Xylitol | Ksilitolis

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Ksilitolio šaltinis yra medienos pluoštai, ypač iš kukurūzų arba bambukų. Ekstrakcijos procesas prasideda nuo medienos džiovinimo ir smulkinimo, o gautas produktas yra įmirkytas į rūgštį siekiant išskirti ksilitolį. Po filtravimo gaunamas išvalytas ksilitolis, tinkamas naudoti kosmetikos gamyboje.

Paskirtis ir nauda

Ksilitolis yra naudojamas kosmetikos pramonėje kaip odos drėkiklis, padedantis išlaikyti odos elastingumą ir minkštumą bei stiprinti odos apsauginį barjerą. Jis taip pat sumažina transepiderminį vandens netekimą ir skatina naudingų bakterijų augimą ant odos paviršiaus, turėdamas teigiamą poveikį odos mikrobiomui.

Saugumo informacija

Ksilitolis yra laikomas saugiu kosmetikos ingredientu, neturinčiu alergizuojančio poveikio ar dirginimo odai. Jis gali būti naudojamas įvairioms odos tipams, įskaitant jautrią odą, siekiant drėkinti ir kondicionuoti odą be jokių rimtų nepageidaujamų reakcijų.

Moksliniai tyrimai

Ksilitolis yra plačiai tyrinėjamas dėl jo naudos odos priežiūros produktuose. Jis veikia kaip efektyvus odos drėkiklis, padedantis išlaikyti odos drėgmės balansą ir turi antibakterinių savybių, kurios apsaugo odą nuo kenksmingų mikroorganizmų. Ksilitolis taip pat padeda stiprinti odos apsauginį barjerą.

Tvarumas

Ksilitolis, kaip kosmetikos ingredientas, yra išgaunamas iš medienos šalutinių produktų, todėl jo gamyba gali būti laikoma tvariu procesu, jeigu žaliavos yra gaunamos iš atsakingai tvarkomų ūkių. Nors ekstrakcijos procesas gali reikalauti intensyvaus vandens naudojimo ir energijos sąnaudų, palyginti su sintetiniais ingredientais, ksilitolio gamyba mažiau teršia aplinką.

Reguliavimas

Ksilitolas yra naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo drėkinamųjų savybių ir yra reglamentuojamas Europos Sąjungoje bei kitose rinkose. Europos Sąjungoje xylitolo naudojimas kosmetikos produktuose yra reglamentuojamas pagal bendrus saugumo reikalavimus, be konkrečių apribojimų dėl jo koncentracijos. Tai saugus ingredientas, jei naudojamas pagal rekomenduojamas dozes.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa