Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Zingiber Officinale Root Extract | Ginger Root Extract | Imbierų šaknų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Zingiber Officinale Root Extract gaunamas iš imbiero šaknų. Ekstrakcijai naudojami švieži imbiero šaknys, kurios yra susmulkintos ir sumaišytos su ekstrahavimo tirpikliu, dažniausiai etanolu arba gliceroliu. Procesas apima šaknų minkymą, filtravimą, distiliavimą ir ekstrakto rafinavimą, siekiant gauti gryną Zingiber Officinale Root Extract.

Paskirtis ir nauda

Zingiber Officinale Root Extract, dar žinomas kaip imbiero šaknų ekstraktas, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl priešuždegiminių, antioksidacinių savybių, kurios padeda sumažinti odos paraudimą, ramina uždegimus, skatina kraujotaką ir apsaugo odą nuo įvairių problemų, susijusių su infekcijomis.

Saugumo informacija

Zingiber Officinale Root Extract yra plačiai naudojamas kosmetikos produktuose dėl savo savybių, tačiau gali sukelti alergines reakcijas ar dirginimą, ypač jautriems žmonėms. Rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant produktus su šiuo ekstraktu. Koncentracija turėtų būti reguliuojama, kad būtų išvengta galimo sudirginimo.

Moksliniai tyrimai

Zingiber officinale šaknies ekstraktas yra plačiai tiriamas dėl priešuždegiminių, antioksidacinių ir mikrocirkuliaciją gerinančių savybių. Tyrimai rodo, kad šis ekstraktas padeda sumažinti odos paraudimą, apsaugo odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalos, lėtina senėjimo procesus ir pagerina odos spalvą bei išvaizdą.

Tvarumas

Imbiero auginimas gali kelti aplinkosauginių klausimų dėl netinkamo žemės naudojimo praktikos ir pramoninio ekstrakto apdorojimo poveikio aplinkai. Todėl svarbu praktikuoti tvarų imbiero auginimą, atsakingą vandens naudojimą ir efektyvų atliekų tvarkymą.

Reguliavimas

Zingiber Officinale Root Extract yra reguliuojamas pagal Kosmetikos produktų reglamentą, kuris užtikrina kosmetikos produktų saugumą vartotojams. Nors konkrečių apribojimų dėl imbiero ekstrakto nėra, gamintojai privalo laikytis saugumo direktyvų, kad produktai būtų saugūs vartotojams. JAV, FDA reguliuoja kosmetikos produktus, bet netaiko konkrečių imbiero ekstrakto koncentracijų ribojimų, leisdama gamintojams būti atsakingais už produktų saugumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa