Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Zingiber Officinale Root Oil | Ginger Root Oil | Imbiero šaknų aliejus

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Zingiber Officinale Root Oil gaunamas iš imbiero šaknų. Ekstrakcijai naudojami švieži imbiero šaknys, kurių sudėtyje yra eterinių aliejų. Proceso metu šaknys yra susmulkintos ir išspaudžiamas aliejus. Ekstrakcijos metu taip pat gali būti naudojamos garų distiliacijos technologijos, kurios padeda išskirti aliejų iš imbiero šaknų. Cheminiuose procesuose, siekiant išgauti kokybišką aliejų, dažnai naudojamos filtravimo ir rafinavimo technologijos. Šis ingredientas yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių ir galimų naudos odai, tačiau svarbu žinoti, kad jo šaltinis yra imbiero šaknys.

Paskirtis ir nauda

Zingiber Officinale Root Oil, žinomas kaip imbiero šaknų aliejus, kosmetikos pramonėje vertinamas dėl savo priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių. Šis aliejus gali padėti pagerinti odos elastingumą, skatinti kraujotaką, kovoti su odos infekcijomis ir prisidėti prie odos tonuso lyginimo bei pigmentacijos mažinimo. Taip pat jis yra naudojamas aromaterapijoje psichoemociniam komfortui didinti.

Saugumo informacija

Zingiber Officinale Root Oil, dažniau žinomas kaip imbiero eterinis aliejus, yra vertinamas dėl savo priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių, tačiau reikia atkreipti dėmesį į galimą alerginę reakciją ar dirginimą odai, ypač jautriai ar pažeistai. Dermatologiniai tyrimai parodė, kad šis aliejus gali būti saugus naudoti kosmetikoje, jei laikomasi nustatytų koncentracijos ribų ir tinkamai atliekamas produkto naudojimo testavimas.

Moksliniai tyrimai

Zingiber Officinale Root Oil, dar žinomas kaip imbiero šaknų aliejus, yra dažnai tyrinėjamas kosmetikos moksliniuose tyrimuose dėl savo priešuždegiminių, antioksidacinių ir mikrocirkuliaciją gerinančių savybių. Mokslininkai nustatė, kad šis aliejus gali pagerinti odos elastingumą, sumažinti uždegiminius procesus ir suteikti apsaugą nuo laisvųjų radikalų. Tačiau tolesni išsamūs tyrimai yra reikalingi siekiant pilnai suprasti šio aliejaus poveikį odai.

Tvarumas

Zingiber Officinale Root Oil, arba kitaip žinomas kaip imbiero šaknų aliejus, yra vertinamas dėl savo antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių kosmetikos pramonėje, tačiau jo tvarumas yra svarbus aspektas, vertinant šio ingrediento poveikį aplinkai. Imbiero šaknų aliejaus išgavimo procesas reikalauja atsakingo žemės ūkio praktikų taikymo, kad būtų išvengta dirvožemio erozijos ir biologinės įvairovės nykimo.

Reguliavimas

Zingiber Officinale Root Oil, žinomas kaip imbiero šaknų aliejus, kosmetikos produktuose Europos Sąjungoje yra reglamentuojamas Reglamentu (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų. Nors šis ingredientas nėra įtrauktas į draudžiamųjų ar ribojamųjų medžiagų sąrašą, gamintojai privalo užtikrinti, kad kosmetikos produktai atitiktų Bendrijos teisės aktuose nustatytas gerosios gamybos praktikos taisykles ir nebūtų kenksmingi vartotojų sveikatai esant normalioms arba pagrįstai numatomoms naudojimo sąlygoms.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa