Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Aluminum Hydroxide | Aluminum Hydroxide | Aliuminio hidroksidas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Aliuminio hidroksidas, gaunamas iš boksitų rūdos, yra pagrindinis aliuminio šaltinis kosmetikos gamyboje, kur jis naudojamas kaip stabilizatorius ir rūgščių neutralizatorius. Boksitai išgryninami ir perdirbami į aliuminį oksidą, kuris reaguoja su natrio hidroksidu, sudarant aliuminio hidroksidą. Griežti kokybės kontrolės procesai užtikrina, kad galutinis produktas atitiktų saugumo ir veiksmingumo standartus.

Paskirtis ir nauda

Aliuminio hidroksidas yra vertinamas dėl saugumo ir multifunkcionalumo, naudojamas kaip stabilizatorius, tirštiklis, spalvos fiksatorius ir antacidinis agentas. Jis neleidžia pigmentams susikaupiant, užtikrina tolygų produkto atspalvį, ypač makiažo produktams, ir padeda išlaikyti odos pH balansą.

Saugumo informacija

Aliuminio hidroksidas laikomas gana saugiu ingredientu, nekeliančiu didelės dirginimo ar alergizacijos rizikos. Jis yra neaktyvus ir neturi gebėjimo prasiskverbti giliai į odą. JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) bei Europos Cheminių medžiagų agentūra (ECHA) patvirtina šio ingrediento naudojimo saugumą kosmetikoje. Vartotojams su padidėjusiu jautrumu ar specifinėmis odos problemomis rekomenduojama stebėti odos reakcijas ir pasitarti su dermatologu.

Moksliniai tyrimai

Aliuminio hidroksidas (Al(OH)3) vertinamas dėl gebėjimo neutralizuoti rūgštis ir suteikti baltumo bei matinį efektą. Nors laikomas saugiu, kai kurie tyrimai iškėlė potencialias sveikatos rizikas, susijusias su ilgalaikiu aliuminio junginių poveikiu. ECHA ir FDA reguliuoja aliuminio junginių naudojimą, nustatydamos leidžiamas koncentracijas. Mokslininkai ragina atlikti papildomus tyrimus, siekiant išsamiai įvertinti ilgalaikio poveikio žmogaus sveikatai.

Tvarumas

Aliuminio hidroksidas išgaunamas iš boksito, kurio kasyba gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, susijusį su miškų naikinimu, dirvožemio erozija, vandens tarša ir biologinės įvairovės mažėjimu. Gamybos procesas yra energijos reiklus ir sukelia CO2 emisijas, prisidedant prie šiltnamio efekto ir klimato kaitos. Svarbu ieškoti tvarių alternatyvų ir mažinti priklausomybę nuo netausojančių gamtos išteklių.

Reguliavimas

Aliuminio hidroksidas (Al(OH)3) reguliuojamas ES Kosmetikos reglamento (EC) Nr. 1223/2009, kuris užtikrina, kad kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojų sveikatai ir atitiktų nustatytas leistinas normas. ES teisės aktuose nėra nurodyta specifinių ribojimų aliuminio hidroksidui, tačiau bendras aliuminio kiekis produktuose neturi viršyti leistinų limitų. JAV aliuminio hidroksidas reguliuojamas pagal FD&C Act, kurias įgyvendina FDA, ir nėra specifinių kiekių apribojimų. Gamintojai privalo užtikrinti produktų saugumą ir neturėti neigiamo poveikio vartotojų sveikatai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa