Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Artemisia Capillaris Extract | Artemisia Capillaris Extract | Šermukšnių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Artemizijos kapiliarinės ekstraktas, dar žinomas kaip kapiliarinio šalavijo ekstraktas, gaunamas iš Artemisia capillaris augalo viršžeminių dalių. Ekstrakcijos procesas apima džiovintos augalų medžiagos susmulkinimą į smulkius miltelius, po kurio seka tirpiklių ekstrahavimas naudojant etanolį ar vandenį. Gautas ekstraktas yra filtruojamas, kad būtų pašalintos priemaišos, ir sutirštinamas išgarinant. Cheminiai procesai, tokie kaip chromatografija, gali būti taikomi tam, kad būtų izoliuotos specifinės junginės ekstrakte, pavyzdžiui, flavonoidai ir fenolio rūgštys, kurios žinomos dėl savo antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių. Galutinis ekstraktas paprastai yra standartizuotas, siekiant užtikrinti nuoseklų aktyvių junginių kiekį, naudojamą kosmetikos formulėse.

Paskirtis ir nauda

Artemisia Capillaris ekstraktas kosmetikoje vertinamas dėl savo priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių. Šis ekstraktas padeda kovoti su odos senėjimo požymiais, neutralizuodamas laisvuosius radikalus ir skatindamas odos regeneraciją. Be to, Artemisia Capillaris ekstrakte esantys flavonoidai ir fenoliniai junginiai prisideda prie odos raminimo, mažindami paraudimus ir uždegimus, o tai yra ypač naudinga jautriai ar problemiškai odai. Taip pat šis augalinis ekstraktas gali turėti antimikrobinių savybių, padedančių apsaugoti odą nuo kenksmingų mikroorganizmų.

Saugumo informacija

Artemisia Capillaris ekstraktas, naudojamas kosmetikos pramonėje, yra žinomas dėl savo priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių, kurios gali teigiamai veikti odos būklę. Šio augalo ekstraktas dažniausiai įtraukiamas į produktus, skirtus riebiai ar probleminei odai, nes jis padeda reguliuoti sebumo sekreciją ir mažinti uždegimus. Tyrimai rodo, kad Artemisia Capillaris ekstraktas yra pakankamai švelnus ir neturėtų sukelti dirginimo ar alerginių reakcijų daugumai vartotojų, tačiau visada rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant naują produktą. Be to, ekstrakto saugumas priklauso nuo jo koncentracijos ir kitų sudedamųjų dalių formulėje, todėl svarbu, kad gamintojai laikytųsi nustatytų naudojimo normų ir reglamentų.

Moksliniai tyrimai

Artemisia Capillaris, dar žinoma kaip šilkmedžio ekstraktas, yra vertingas komponentas kosmetikoje dėl savo priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių. Moksliniai tyrimai parodė, kad šis augalų ekstraktas turi flavonoidų, kurie padeda saugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatina odos regeneraciją. Be to, Artemisia Capillaris ekstrakte esantys fenoliniai junginiai prisideda prie odos drėkinimo ir jos būklės gerinimo. Vienas iš svarbių tyrime identifikuotų komponentų yra scoparone, kuris pasižymi hepatoprotekcinėmis savybėmis ir gali turėti teigiamą poveikį odos sveikatai, ypač gydant uždegimines odos būkles, tokias kaip aknė ar egzema. Tačiau reikšminga yra atkreipti dėmesį, kad nors in vitro ir gyvūnų modeliuose Artemisia Capillaris ekstrakto veiksmingumas yra įrodytas, klinikinių tyrimų su žmonėmis duomenų vis dar trūksta, todėl būtina atlikti papildomus tyrimus, siekiant patvirtinti šių randinių taikomumą praktikoje ir įvertinti jų saugumą ilgalaikio naudojimo atvejais.

Tvarumas

Artemisia Capillaris, dar žinoma kaip šilauogės Artemisijos ekstraktas, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių. Tačiau ekstrakto tvarumas priklauso nuo augalo išteklių valdymo ir apdirbimo proceso. Natūralių ingredientų, kaip Artemisia Capillaris, ekstrahavimas gali turėti poveikį ekosistemoms, jeigu nėra taikoma atsakinga žemės ūkio praktika. Tvarus augalo auginimas reikalauja ekologinės žemdirbystės metodų, kurie apsaugo dirvožemį ir biologinę įvairovę, taip pat racionalaus vandens naudojimo. Perdirbant šilauogę į ekstraktą svarbu taikyti aplinką tausojančias technologijas, kurios sumažina cheminių atliekų ir energijos sąnaudas. Toks požiūris į Artemisia Capillaris ekstrakto gamybą padeda užtikrinti ne tik produkto kokybę, bet ir mažina neigiamą poveikį gamtai, skatindamas tvarią kosmetikos pramonės plėtrą.

Reguliavimas

Artemisia Capillaris ekstraktas, naudojamas kosmetikos pramonėje, yra reguliuojamas Europos Sąjungoje pagal Bendrąją kosmetikos produktų reglamentą (EK) Nr. 1223/2009, kuris nustato saugos, ženklinimo ir prekybos reikalavimus. Nors šis reglamentas nenumato konkrečių ribojamųjų kiekių Artemisia Capillaris ekstraktui, visi kosmetikos ingredientai privalo atitikti reglamento saugumo reikalavimus, įskaitant toksikologinį vertinimą ir draudimą naudoti medžiagas, kurioms nustatyti specifiniai apribojimai. Svarbu pažymėti, kad kiekvienas kosmetikos produktas, prieš patekdami į rinką, privalo turėti atliktą saugumo įvertinimą ir deklaruoti visas sudedamąsias dalis. Kitose rinkose, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose ar Azijos šalyse, gali būti taikomi skirtingi reglamentavimo reikalavimai, kurie priklauso nuo nacionalinių ar regioninių teisės aktų, tačiau šiuo metu nėra žinoma, kad būtų nustatytos konkrečios Artemisia Capillaris ekstrakto naudojimo ribos.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa