Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Astaxanthin | Astaxanthin | Astaksantinas

Kategorija

Antioksidantai

Šaltinis

Astaksantinas, kosmetikos ingredientas, gaunamas iš mikroorganizmų, tokių kaip Haematococcus pluvialis dumbliai. Šios ląstelės yra kultivuojamos specialiuose tirpaluose, kuriuose jos gali optimaliai augti ir sintetinti astaksantiną. Ekstrahavimo metu ląstelės sunaikinamos, o astaksantinas išskiriamas. Cheminiai procesai, tokie kaip filtravimas, kristalizacija ir chromatografija, leidžia išgauti aukštos kokybės astaksantiną, tinkamą naudoti kosmetikos gamyboje.

Paskirtis ir nauda

Astaksantinas, išgaunamas iš mikrodumblių, yra galingas antioksidantas, kuris kosmetikoje vertinamas dėl gebėjimo neutralizuoti laisvuosius radikalus, prisidedančius prie odos senėjimo. Jis padeda apsaugoti odos ląsteles nuo UV spindulių ir aplinkos teršalų sukeltos žalos, taip išsaugodamas odos elastingumą ir mažindamas raukšles bei pigmentaciją. Be to, šis ingredientas pasižymi uždegimą slopinančiomis savybėmis, todėl gali būti naudingas odos būklėms, tokioms kaip aknė ar egzema, gydyti ir odos atsinaujinimo procesams skatinti.

Saugumo informacija

Astaksantinas, natūralus karotinoidas, yra laikomas saugiu kosmetikos ingredientu. Tyrimai patvirtina, kad jis gerai toleruojamas ir nerodo žalingo poveikio odai. Nors individualus odos jautrumas ir alergijos gali pasitaikyti retais atvejais, plačiai atlikti dermatologiniai testai patvirtina teigiamą astaksantino poveikį odos sveikatai ir išvaizdai.

Moksliniai tyrimai

Astaksantinas pasižymi galingomis antioksidacinėmis savybėmis, kurios sulaukė mokslininkų dėmesio kosmetikos pramonėje. Tyrimai rodo, kad jis gali apsaugoti odos ląsteles nuo UV spindulių sukeltos oksidacinės žalos, mažinti raukšlių atsiradimą ir gerinti odos elastingumą. Be to, astaksantinas padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus, kurie yra vienas iš pagrindinių senėjimo procesų veiksnių. Kiti tyrimai parodė, kad šis ingredientas gali sumažinti uždegiminius procesus ir pagerinti odos drėkinimą.

Tvarumas

Astaksantino gamybos tvarumas kelia tam tikrų iššūkių. Nors jo gavyba iš mikrodumblių leidžia išvengti žaliavų iškasimo iš gamtinių telkinių, dumblių auginimas reikalauja didelių vandens kiekių ir energijos sąnaudų. Be to, ekstrahavimo procesai gali naudoti cheminius tirpiklius ir sukelti teršalų patekimą į aplinką. Siekiant užtikrinti tvarų astaksantino tiekimą kosmetikos pramonei, svarbu tobulinti ekstrahavimo metodus, naudoti atsinaujinančius energijos šaltinius ir uždarų ciklų sistemas dumblių fermose.

Reguliavimas

Astaksantinas, naudojamas kaip pigmentas ir antioksidantas kosmetikos produktuose, Europos Sąjungoje yra reglamentuojamas Europos kosmetikos reglamentu, tačiau konkrečios maksimalios leistinos koncentracijos nėra nurodytos. Kituose rinkose, pavyzdžiui, JAV ir Azijoje, taip pat nėra unikalių apribojimų astaksantinui. Vis dėlto, gamintojai privalo užtikrinti, kad jų produktai būtų saugūs vartotojams, laikytis gero gamybos proceso (GMP) standartų ir atsakingai įvertinti naudojamų ingredientų koncentracijas.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa