Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Atelocollagen | Atelocollagen | Atelokolagenas

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Atelokolagenas yra modifikuota kolageno forma, išgaunama taip, kad būtų pašalintos telopeptidinės grupės, dėl ko sumažėja imunogeniškumas ir pagerėja biologinis suderinamumas su žmogaus oda. Šis procesas apima gydymą fermentais, valymą, filtravimą ir sterilizavimą, siekiant užtikrinti aukštą grynumo ir saugumo lygį. Galutinis produktas yra labai rafinuota kolageno forma, naudojama odos priežiūros produktuose dėl jos drėkinamųjų ir prieš senėjimą nukreiptų savybių.

Paskirtis ir nauda

Atelokolagenas plačiai naudojamas kosmetikoje, siekiant pasiekti odos drėkinimo, jauninimo ir regeneracijos efektą. Jis padeda išlaikyti odos elastingumą bei stiprumą, užpildydamas kolageno trūkumą, kuris atsiranda dėl natūralaus senėjimo proceso. Be to, atelokolagenas efektyviai formuoja ploną plėvelę ant odos paviršiaus, kuri padeda apsaugoti odą nuo aplinkos neigiamo poveikio.

Saugumo informacija

Atelokolagenas, naudojamas kosmetikos pramonėje, yra žmogaus kolageno forma, modifikuota siekiant sumažinti alergines reakcijas. Tyrimai patvirtina, kad jis yra mažai antigeniškas ir dėl to mažai tikėtinas sukelti alergines reakcijas ar dirginimą. Tačiau žmonės su ypač jautria oda ar turintys alergiją kolageno šaltiniams turėtų būti atsargesni ir pasitarti su dermatologu prieš naudojimą.

Moksliniai tyrimai

Tyrimai rodo, kad atelokolagenas gali efektyviai padėti palaikyti odos drėgmės balansą, skatinti žaizdų gijimą ir odos atsinaujinimo procesus. Pavyzdžiui, tyrimai parodė, kad atelokolagenas gali padėti mažinti raukšlių gylį ir pagerinti odos elastingumą, taip pat skatinti fibroblastų, atsakingų už kolageno gamybą odoje, veiklą.

Tvarumas

Atelokolageno tvarumas priklauso nuo žaliavų ėmimo ir apdorojimo procesų poveikio aplinkai. Gyvūnų auginimas kolageno išgavimui gali turėti neigiamą poveikį dėl intensyvios žemės ūkio praktikos. Kolageno išskyrimas taip pat reikalauja cheminių medžiagų, kurios, jei nėra tinkamai tvarkomos, gali teršti vandenį ir dirvožemį. Tvarumą lemia ir galutinio produkto biologinis skaidumas.

Reguliavimas

Atelokolagenas, kaip kosmetikos ingredientas, turi atitikti Europos Sąjungos reglamentą dėl kosmetikos produktų, nustatantį griežtus saugumo reikalavimus. Nors konkrečių naudojimo apribojimų nėra nurodyta, būtina užtikrinti, kad jo kiekis produktuose nebūtų kenksmingas vartotojų sveikatai. Kitose rinkose, pvz. JAV, atelokolagenas taip pat vertinamas pagal saugumo standartus, tačiau jie gali skirtis nuo ES nustatytų normų.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa