Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Bifida Ferment Filtrate | Bifida Ferment Filtrate | Bifida fermento filtratas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Bifida Ferment Filtrate gaunamas iš Bifidobacterium bakterijų fermentacijos. Šis procesas vyksta sujungus bakterijas su maistingu substratu, o išgrynintas filtratas pasižymi probiotikų ir kitų odai naudingų medžiagų gausa.

Paskirtis ir nauda

Bifida fermento filtratas, išgautas iš Bifidobacterium, yra žinomas dėl galimybės raminti, drėkinti ir atkurti odą. Jis veikia odos mikrobiomą, stiprina apsauginį barjerą, mažina jautrumą, uždegimus, skatina regeneraciją ir apsaugo nuo išorinių pažeidimų. Taip pat prisideda prie odos imuniteto stiprinimo, raukšlių mažinimo ir kolageno bei elastino gamybos skatinimo.

Saugumo informacija

Bifida fermento filtratas yra švelnus ir mažai alergizuojantis, todėl paprastai saugus naudoti. Klinikiniai tyrimai patvirtina, kad jis neturi dirginamojo poveikio ir tinka net jautriai odai. Vis dėlto, individualus netoleravimas ar alergija yra įmanomi, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant naujus produktus.

Moksliniai tyrimai

Tyrimai atskleidžia, kad Bifida fermento filtratas stiprina odos barjerą, mažina UV spindulių žalą ir skatina atsinaujinimo procesus. Publikacijoje „International Journal of Cosmetic Science“ nurodoma, kad jis didina odos atsparumą oksidaciniam stresui ir gali turėti priešsenėjimo efektą. Ingredientas taip pat moduliuoja imuninį atsaką, o tai leidžia jį pritaikyti odos uždegimų, pvz., aknės ar egzemos, gydyme. Nepaisant teigiamų įrodymų, būtina atlikti papildomus tyrimus, siekiant išsamiau suprasti šio fermento poveikį.

Tvarumas

Bifida fermento filtratas yra gaunamas iš Bifidobakterijų fermentacijos, kuri yra ekologiškai švelni ir mažai teršianti aplinką. Fermentacijos procesas neįtraukia kenksmingų chemikalų ir leidžia naudoti atsinaujinančias terpes, o biologiškai suyrantis ingredientas nekenkia ekosistemoms. Tvarumo lygis priklauso nuo atliekų tvarkymo ir resursų naudojimo visame gamybos cikle, įskaitant energijos suvartojimą ir pakuotės.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Bifida fermento filtratas turi atitikti saugumo reikalavimus, nustatytus Reglamentu (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų. ES ribojimų dėl šio ingrediento kiekio kosmetikos produktuose nėra, tačiau būtina atlikti saugumo įvertinimus. Tarptautiniu lygmeniu ir kitose rinkose, tokiuose regionuose kaip JAV ar Azija, gali būti skirtingi reglamentai, tačiau paprastai Bifida fermento filtratas yra laikomas saugiu ingredientu.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa