Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Ceramide Eop | Ceramide 1 | Ceramidas Eop

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Ceramide EOP šaltinis yra augalinis. Ceramide EOP išgaunamas rafinavimo ir hidrolizės būdu iš augalinių aliejų, tokie kaip saulėgrąžų ar sojų. Šiame procese augaliniai lipidai pirmiausia yra skaidomi, o vėliau – toliau perdirbami, kad būtų išgautas grynas Ceramide EOP. Šiame cheminiame procese įvyksta rūgščių ir alkoholių reakcijos, distiliacija bei filtravimas, kad būtų pasiektas norimas produkto kokybės ir efektyvumo lygis.

Paskirtis ir nauda

Ceramide EOP, pilnai vadinamas Ceramide Eicosapentaenoic acid Omega-hydroxy Sphingosine, yra neatsiejama odos priežiūros produktų dalis. Jis priklauso ceramidų šeimai, būtiniems epidermio lipidų sluoksnio komponentams, kurie palaiko odos drėgmės balansą ir apsaugo ją nuo išorės agresorių. Ceramide EOP efektyviai atkuria odos barjerą, mažina transepiderminį vandens netekimą, taip mažindamas sausumą ir sudirgimus. Be to, šis ingredientas yra labai svarbus lėtinant odos senėjimo procesus, nes padeda palaikyti odos stangrumą ir elastingumą, kompensuodamas natūraliai mažėjančią ceramidų gamybą su amžiumi.

Saugumo informacija

Ceramide EOP yra įvertintas kaip saugus odos priežiūros komponentas, kuris padeda stiprinti odos apsauginį sluoksnį ir išlaikyti jos hidrataciją. Nustatyta, kad jis yra nealergizuojantis ir neirrituojantis, todėl tinka net jautriai odai. Alerginės reakcijos ar dirginimas pasitaiko retai, o atlikti dermatologiniai tyrimai patvirtina, kad Ceramide EOP naudojimas nepasireiškia neigiamu poveikiu, leidžiantis jį plačiai įtraukti į įvairius odos priežiūros produktus.

Moksliniai tyrimai

Ceramide EOP (Endogenous Omega-hydroxyceramides), esantis odos lipidų sluoksnyje, yra itin svarbus odos barjerinės funkcijos ir drėgmės išsaugojimo komponentas. Tyrimai rodo, kad papildant odą ceramidu EOP, galima pagerinti jos elastingumą ir higroskopines savybes. Produktai su Ceramide EOP efektyviai padidina odos hidrataciją ir mažina TEWL, taip prisidedant prie geresnės odos būklės. Taip pat šis ceramidas turi antioksidacines savybes, apsaugančias odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų ir lėtinančias senėjimo procesą.

Tvarumas

Ceramide EOP tvarumo aspektas yra svarbus, įvertinant jų poveikį aplinkai per visą gamybos ciklą. Šios medžiagos sintezė laboratorijose sumažina tiesioginio gamtos išteklių naudojimo poreikį. Perdirbimo procese reikia laikytis aukštų aplinkosaugos standartų, įskaitant atsakingą atliekų tvarkymą ir ekologiškų tirpiklių bei katalizatorių naudojimą, kad būtų minimizuotas poveikis aplinkai.

Reguliavimas

Ceramide EOP, žinomas kaip Ceramide 9, yra reguliuojamas Europos Sąjungoje pagal Reglamentą (EB) Nr. 1223/2009, kuris nustato griežtus saugumo ir ingredientų sąrašo standartus. Nors šiam ingredientui nėra nustatyti konkretūs koncentracijos ribojimai, jo naudojimas privalo atitikti nurodytas gaires. Svarbu atkreipti dėmesį, kad tarptautiniu mastu gali egzistuoti įvairūs reguliavimo reikalavimai, todėl eksportuojant kosmetikos produktus svarbu atsižvelgti į kiekvienos šalies ar regiono įstatymus ir standartus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa