Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Camellia Sinensis Flower Extract | Green Tea Flower Extract | Kamelijos Sinensis gėlių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Camellia Sinensis Flower Extract yra gaminamas iš arbato gėlių, kurios renkamos šviežios ir nedelsiant džiovinamos, taip išsaugant jų biocheminį atspindį. Per ekstrakcijos procesą etanolis yra naudojamas veikliųjų medžiagų išgavimui, o tolesnis rafinavimas užtikrina grynumą, pašalindamas neesmines medžiagas. Destiliavimo ir filtravimo procesuose naudojami specifiniai reagentai, kad būtų užtikrinta aukščiausia ekstrakto kokybė.

Paskirtis ir nauda

Camellia Sinensis Flower Extract, pasižymintis antioksidacinėmis savybėmis, yra vertybinis dėl gebėjimo apsaugoti odą nuo oksidacinio streso ir lėtinti ląstelių senėjimą. Jis taip pat turi priešuždegiminių ir antimikrobinių komponentų, kurie efektyviai mažina uždegimus ir kovoja su akne. UV spindulių absorbcija papildomai apsaugo odą nuo fotodamages, todėl šis ekstraktas yra populiarus odos priežiūros gaminiuose, įskaitant drėkinamuosius kremus, serumus ir saulės apsaugos priemones.

Saugumo informacija

Camellia Sinensis Flower Extract yra laikomas saugiu odos priežiūros komponentu, svarbiu jautriai odai dėl jo gebėjimo saugoti nuo UV žalos ir slopinti uždegimus. Nors alerginės reakcijos pasitaiko retai, yra galimybė individualaus netoleravimo ar alergijos tiems, kurie yra jautrūs šio augalo medžiagoms. Vis dėlto, šio ekstrakto vartojimo saugumo profilis yra pozityvus, remiantis dermatologiniais tyrimais.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai įtvirtina Camellia Sinensis Flower Extract kaip galingą antioksidantą, kurio polifenoliai, ypač epigalokatechino galatas (EGCG), padeda mažinti raukšlių atsiradimą ir veikia kaip natūralus priešuždegiminis agentas. Tyrimai taip pat atskleidžia jo antimikrobines savybes, kurios padeda apsaugoti odą nuo patogenų. Šios charakteristikos skatina tolesnius tyrimus, siekiant giliau suprasti ekstrakto įtaką odos sveikatai ir estetikai.

Tvarumas

Camellia Sinensis augalas, auginamas visame pasaulyje, gali būti tvarus, jei auginimas vykdomas atsakingai, taikant ekologines ir tvarias žemdirbystės metodus. Tačiau ne visada auginimo praktikos yra tvarios, ir tai gali turėti neigiamą poveikį aplinkai. Aplinką tausojančios technologijos ekstrakto perdirbime yra svarbios mažinant anglies dioksido išmetimą ir energijos suvartojimą.

Reguliavimas

ES teisės aktai, ypač Kosmetikos reglamentas (EC) Nr. 1223/2009, reglamentuoja Camellia Sinensis Flower Extract naudojimą, siekiant užtikrinti produktų saugumą ir vartotojų apsaugą. ECHA nurodo būtinybę laikytis nustatytų koncentracijų ribų. Kitose šalyse, pvz., JAV ar Azijoje, gali būti taikomi skirtingi reguliavimo standartai, tačiau dėl šio natūralaus ingrediento dažnai iššūkių nekyla.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa