Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Carica Papaya Fruit Extract | Papaya Fruit Extract | Papajų vaisių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Carica Papaya Fruit Extract yra išgaunamas iš papajos vaisiaus, turinčio sudėtingą cheminių medžiagų, įskaitant fermentus, vitaminus ir mineralus, spektrą. Procesas prasideda nuo šių vaisių rinkimo, kurie vėliau yra subraižomi ir išspausti, siekiant gauti ekstraktą. Cheminis perdirbimas, naudojant tirpiklius ir filtravimo metodus, leidžia išskirti gryną ir koncentruotą produktą, išlaikant aktyvias komponentes, kurios suteikia kosmetinę vertę.

Paskirtis ir nauda

Dėl savo švelnaus eksfoliacinio poveikio, Carica Papaya Fruit Extract yra įvertintas kosmetikos pramonėje. Proteolitiniai fermentai, ypač papainas, skatina negyvų odos ląstelių šalinimą ir skatina naujų ląstelių atsinaujinimą. Tai padeda suvienodinti odos tekstūrą, mažina pigmentacijos defektus ir suteikia švytėjimą. Antioksidantai, vitaminai C ir E bei beta-karotinas veikia kaip barjeras laisvųjų radikalų poveikiui, prisidedant prie odos elastingumo ir jaunatviškumo išlaikymo. Ekstraktas yra naudojamas įvairiose odos priežiūros formulėse, tokiuose produktuose kaip veido kaukės, šveitikliai ir drėkinantys kremai.

Saugumo informacija

Carica Papaya Fruit Extract yra laikomas saugiu kosmetikos ingredientu, kai jis naudojamas rekomenduojamomis koncentracijomis. Nors fermentai, pavyzdžiui, papainas, yra naudingi odos atsinaujinimui, per didelis ekstrakto kiekis gali sukelti dirginimą ar alergines reakcijas, ypač jautriems odos tipams. Dermatologiniai testai yra atliekami prieš ingrediento įtraukimą į produktus, siekiant užtikrinti jo toleravimą ir išvengti nepageidaujamų reakcijų. Vartotojų, turinčių alergiją papajai, individualus jautrumas taip pat turėtų būti atsižvelgtas.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai įvertina Carica Papaya Fruit Extract dėl jo dermatologinių savybių, tokių kaip odos ląstelių atsinaujinimas ir uždegimų švelninimas, kurie yra skatinami fermentų, tokie kaip papainas ir chymopapainas. Antioksidacinės savybės, dėl gausaus vitamino C ir karotinoidų kiekio, neutralizuoja laisvuosius radikalus ir gali apsaugoti odą nuo ankstyvo senėjimo. Papajos ekstraktas taip pat gali būti naudingas hiperpigmentacijos gydymui, veikdamas kaip natūralūs šviesinantys agentai. Nepaisant šių teigiamų savybių, tolesni klinikiniai tyrimai yra būtini norint išsamiai įvertinti šių veiksmų efektyvumą ir saugumą.

Tvarumas

Carica Papaya Fruit Extract tvarumas yra susijęs su papajos auginimo ir derliaus nuėmimo praktikomis. Tvariai valdomose plantacijose, kuriose taikoma atsakinga žemės ūkio praktika, ekstraktas gali būti laikomas ekologiškai tvariu. Svarbu taikyti energiją tausojančias technologijas ir mažinti atliekų kiekį perdirbimo metu, siekiant užtikrinti, kad produktai būtų biologiškai skaidūs. Intensyvi žemės ūkio veikla, kurią lydi miškų naikinimas ar biologinės įvairovės mažėjimas, kenkia šio ingrediento tvarumui.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Carica Papaya Fruit Extract naudojimas yra reguliuojamas Kosmetikos reglamentu (EC) Nr. 1223/2009, nustatančiu saugumo reikalavimus ir ingredientų vertinimo procedūras. Šis reglamentas reikalauja, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartoti. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, galioja savos taisyklės, tačiau jos taip pat remiasi moksliniais įrodymais ir toksiškumo vertinimais. Visi produktai, turintys šį ingredientą, privalo atitikti saugumo standartus prieš patekdami į rinką.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa