Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Cetyl Palmitate | Cetyl Palmitate | Cetilpalmitatas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Cetyl Palmitate yra riebalų rūgšties esteris, gaminamas hidrogenuojant palmių aliejų, kurio metu susidaro palmitino rūgštis. Ši rūgštis vėliau reaguoja su cetilalkoholiu, kuris taip pat gaunamas iš palmių aliejaus, kad susidarytų Cetyl Palmitate. Sintezės procesas reikalauja aukštos temperatūros ir slėgio, garantuojant produkto aukštą kokybę ir stabilumą. Rezultatas yra baltas, bekvapis ir lengvai tirpstantis ingredientas, kuris dėl savo drėkinančių ir minkštinančių savybių yra vertinamas kosmetikos pramonėje.

Paskirtis ir nauda

Cetyl Palmitate, naudojamas kaip odos kondicionierius, prisideda prie kremaiškos tekstūros sukūrimo, palengvina kosmetikos aplikaciją ir užtikrina geresnį susiliejimą su oda. Be to, jis veikia kaip stabilizatorius, išlaikantis emulsijos vientisumą ir prailginantis produkto galiojimo laiką. Dėl mažos alergizacijos rizikos, šis ingredientas yra idealus net jautrios odos priežiūros produktams. Cetyl Palmitate taip pat efektyviai saugo odos drėgmę ir užtikrina jos elastingumą.

Saugumo informacija

Cetyl Palmitate, vaškiškas esteris, yra plačiai tyrimais patikrintas ir saugus odai. Jo poveikį yra įvertinusios įvairios reguliavimo agentūros, įskaitant ECHA ir FDA. Tyrimai patvirtina, kad šis ingredientas mažai alergizuoja ir neturi dirginančio poveikio, o jo suderinamumas su odos lipidų barjeru ne tik apsaugo drėgmės balansą, bet ir mažina dirginimo bei sausumo riziką.

Moksliniai tyrimai

Cetyl Palmitate, dėl savo vaško pavidalo esterio struktūros, yra vertinamas moksliniuose tyrimuose kaip odos barjerą stiprinantis komponentas. Jis gali pagerinti epidermio funkcijas ir prisidėti prie odos ląstelių atsinaujinimo bei senėjimo procesų sulėtinimo. Tyrimai taip pat rodo, kad dėl oksidacinio stabilumo šis nejoninis emolientas yra tinkamas dermatologiniuose preparatuose. Mokslinės studijos siekia išsamiai ištirti ir įvertinti Cetyl Palmitate poveikį žmogaus sveikatai bei aplinkai, atsižvelgiant į jo plačią naudojimą kosmetikoje.

Tvarumas

Cetyl Palmitate tvarumas yra glaudžiai susijęs su palmių ir kokosų aliejų gamybos praktikomis. Neatsakingas palmių aliejus gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, tačiau tvarus ūkininkavimas ir atsakinga žaliavų tiekimo grandinės valdymo praktika, ypač naudojant RSPO sertifikaciją, gali sumažinti šią riziką. Procese svarbu taip pat žiūrėti į cheminių medžiagų naudojimą ir atliekų tvarkymą, siekiant minimalizuoti ekologinį pėdsaką.

Reguliavimas

Cetyl Palmitate, kaip kosmetikos sudedamoji dalis, yra reguliuojamas ES pagal kosmetikos produktų saugos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris nustato reikalavimus ingredientų naudojimui, užtikrinant vartotojų saugumą. ES leidžia naudoti šį esterį kaip emolientą ir konsistenciją stabilizuojančią medžiagą, o jo kiekiai produktuose turi atitikti GMP standartus. JAV ir kitose šalyse reglamentavimas gali skirtis, tačiau būtina, kad visi produktų komponentai būtų įvertinti dėl saugumo ir įtraukti į produkto saugos informacinį failą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa