Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone | Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone – Emulsifier | Cetilis PEG/PPG-10/1 Dimetikonas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone yra sintetinis polimeras, kuris yra gaminamas jungiant cetyl alkoholį su polietilenglikoliu ir polipropilenglikoliu per cheminius esterifikacijos ir etoksiliacijos procesus. Šis ingredientas yra hidrofilinis silikonų tipas, kuris yra modifikuotas, kad pagerintų jo tirpumą vandenyje. Esterifikacijos procese cetyl alkoholis reaguoja su rūgštimis, kad susidarytų esteriai, o vėliau šie esteriai yra modifikuojami naudojant etoksiliaciją, kurioje etileno oksidas pridedamas prie molekulinės grandinės, taip padidinant polimero tirpumą ir stabilumą vandenyje.

Paskirtis ir nauda

Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone dažniausiai naudojamas kaip emulsiklis kosmetikos produktuose, leidžiantis vandens ir aliejaus fazių stabilumą. Dėl savo unikalių savybių šis ingredientas padeda sukurti lengvą, švelnų ir nejausiamą ant odos jausmą, taip pat gerina kitų ingredientų paskirstymą ant odos paviršiaus. Be to, jis padeda formuoti apsauginį barjerą ant odos, kuris gali padėti išlaikyti odos drėgmę.

Saugumo informacija

Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone yra laikomas saugiu naudoti kosmetikos produktuose pagal tarptautinius kosmetikos ingredientų saugumo vertinimo standartus. Jis buvo išsamiai ištirtas ir patvirtintas kaip nekenksmingas odai, nesukeliantis dirginimo ar alerginių reakcijų esant įprastai naudojamoms koncentracijoms. Tačiau, kaip ir bet kuris kosmetikos ingredientas, individualus jautrumas visada yra įmanomas.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai apie Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone dažniausiai sutelkia dėmesį į jo efektyvumą kaip emulsiklio ir odos kondicionieriaus. Tyrimai parodė, kad šis ingredientas efektyviai stabilizuoja emulsijas ir pagerina produktų tekstūrą bei ilgalaikį poveikį ant odos. Be to, buvo atlikti tyrimai, kurie įvertino jo saugumą ir toleranciją ant odos, patvirtinantys jo nekenksmingumą ir efektyvumą kosmetikos pramonėje.

Tvarumas

Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone gamyba susijusi su sintetiniais chemikalais, todėl tvarumo aspektas yra svarbus. Nors šis ingredientas nėra gaunamas iš atsinaujinančių šaltinių, pramonė stengiasi optimizuoti gamybos procesus, siekiant sumažinti aplinkos poveikį. Taip pat yra atliekami tyrimai, kaip šį ingredientą pakeisti ekologiškesniais alternatyvais arba kaip efektyviau perdirbti atliekas, susijusias su jo gamyba.

Reguliavimas

Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone yra reguliuojamas įvairiose šalyse pagal atitinkamas kosmetikos produktų saugumo taisykles. Europos Sąjungoje jis turi atitikti ES kosmetikos reglamentą, kuris nustato aiškius reikalavimus dėl saugumo ir ženklinimo. JAV, šis ingredientas yra įtrauktas į FDA (Maisto ir vaistų administracijos) GRAS (Generally Recognized as Safe) sąrašą, leidžiantį jo naudojimą kosmetikos produktuose be papildomų apribojimų.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa