Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract | Hinoki Cypress Leaf Extract | Hinoki pušies lapų ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Chamaecyparis obtusa lapų ekstraktas, taip pat vadinamas hinoki cipreso ekstraktu, gaunamas iš šio medžio lapų, kurie yra garinės distiliacijos būdu perdirbami į eterinį aliejų. Vėliau aliejus yra praturtinamas tirpiklių ekstrakcija, kad būtų gautas koncentruotas ekstraktas. Šioje medžiagos sudėtyje yra bioaktyvių junginių, įskaitant hinokitį, kuris pasižymi antimikrobinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis. Dėl turtingo antioksidantų kiekio, ekstraktas efektyviai ramina odą. Gamybos procese yra taikomos griežtos kokybės kontrolės priemonės, užtikrinant produktų efektyvumą ir švarą.

Paskirtis ir nauda

Hinoki arba japoninio kipariso lapų ekstraktas yra vertinamas dėl savo gebėjimo mažinti odos paraudimą bei uždegimą, todėl dažnai naudojamas produktuose, skirtuose jautriai ar probleminei odai. Jo antioksidacinės savybės prisideda prie odos apsaugos nuo laisvųjų radikalų, kurie skatina senėjimo procesus. Ekstraktas taip pat padeda išlaikyti odos drėgmę, suteikdamas minkštumo ir elastingumo.

Saugumo informacija

Chamaecyparis Obtusa lapų ekstraktas, gautas iš Japonijos Hinoki kedro, yra laikomas saugiu kosmetikos ingredientu, naudojamu rekomenduojamose koncentracijose. Dermatologiniai tyrimai patvirtina, kad jis paprastai yra gerai toleruojamas ir netgi gali turėti raminamąjį poveikį. Vis dėlto, prieš naudojant platų produktą, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą. Nors ilgalaikis poveikis dar nėra išsamiai ištirtas, vartojimas turėtų būti atsargus, ypač turint jautrią odą ar specifinius odos sutrikimus.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai duomenys atskleidžia, kad Chamaecyparis obtusa lapų ekstraktas yra polifenolių šaltinis, neutralizuojantis laisvuosius radikalus ir gali apsaugoti odą nuo ankstyvo senėjimo. Tyrimai, publikuoti tarptautiniuose mokslo žurnaluose, rodo, kad ekstraktas efektyviai slopina propionibakterijas, kurios yra vienas iš aknės veiksnių, bei sumažina UV spindulių sukeltą odos pažeidimą. Nepaisant teigiamų pirminės analizės rezultatų, reikalingi išsamūs klinikiniai bandymai, kad būtų galima patvirtinti šių savybių veiksmingumą ir saugumą.

Tvarumas

Chamaecyparis obtusa yra medis, augantis natūraliose miškų ekosistemose, todėl jo naudojimas kosmetikos pramonėje turėtų atitikti tvarumo principus. Būtina užtikrinti, kad lapų rinkimas ir medžių kirtimas būtų atsakingi, nekenktų biologinei įvairovei ir leistų miškų atsinaujinimui. Apdorojimo metu taip pat svarbu naudoti energiją taupančias metodes ir išvengti cheminių medžiagų patekimo į aplinką. Tik atsakingai tvarkant šios žaliavos išgavimą ir apdorojimą, hinoki cipreso ekstraktas gali būti laikomas tvariu ingredientu.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Chamaecyparis Obtusa lapų ekstrakto naudojimas yra reglamentuojamas pagal Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, užtikrinantį produktų saugumą ir vartotojų sveikatą. Ingredientas turi būti įtrauktas į INCI sąrašą, o jo kiekis kosmetikos produktuose turi atitikti saugumo lygius. Gamintojai privalo atlikti išsamų saugumo įvertinimą, įskaitant toksikologinius tyrimus. Kitose šalyse, reguliavimas gali skirtis, tačiau paprastai jis remiasi panašiais saugumo principais, siekiant apsaugoti vartotojus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa