Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Extract | Grapefruit Peel Extract | Grepfruto žievelės ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Citrus Grandis (Greipfrūtų) žievės ekstraktas, išgaunamas iš citrusinio vaisiaus žievelės, pasižymi gausiu vitamino C kiekiu ir antioksidacinėmis savybėmis. Ekstrakcijos procese žievės yra džiovinamos ir smulkinamos į miltelius, iš kurių per tirpiklio ekstrakciją, dažniausiai naudojant etanolį ar vandenį, išskiriamos aktyviosios medžiagos. Valymo procesų metu pašalinamos priemaišos ir koncentruojamos vertingosios sudedamosios dalys. Ekstrakto kokybę ir sudėtį tikrina cheminė analizė, kurioje HPLC metodas leidžia identifikuoti ir kiekybiškai įvertinti specifinius junginius, pvz., flavonoidus ir polifenolius. Dėl šviesinančių ir antioksidacinių savybių ekstraktas įtraukiamas į odos priežiūros produktų sudėtį.

Paskirtis ir nauda

Greipfrūtų žievės ekstraktas, dėl antiseptinių ir antibakterinių savybių, yra vertingas kosmetikos komponentas, naudojamas veido ir kūno priežiūros gaminiuose. Jis efektyviai reguliuoja odos riebalinių liaukų veiklą, mažina sebumo gamybą ir sumažina blizgesį. Ekstrakte esantys antioksidantai saugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų, sulėtindami odos senėjimo procesus. Vitaminas C skatina kolageno sintezę, mažina pigmentaciją ir suteikia odai švytėjimą bei lygumą.

Saugumo informacija

Greipfrūtų žievės ekstraktas, naudojamas kosmetikoje, apskritai yra saugus, tačiau kai kurie asmenys gali patirti alergines reakcijas. Sudėtyje esantys furanokumarinai gali padidinti odos jautrumą UV spinduliams, todėl produkto naudojimas prieš saulės poveikį nėra rekomenduojamas. Fototoksiškumas, nors ir retas, gali sukelti odos paraudimą ar deginimo pojūtį. Atsižvelgiant į koncentraciją ir naudojimo kontekstą, ekstraktas gali teigiamai veikti odą. Jautrios odos turėtojams ar linkusiems į alergijas rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą.

Moksliniai tyrimai

Mokslinėje bendruomenėje greipfrūtų žievės ekstraktas tiriamas dėl jo antioksidacinių savybių, susijusių su flavonoidų, vitaminų, įskaitant vitaminą C, ir limonoidų turiniu. Tyrimai rodo, kad ekstraktas apsaugo odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų, atsirandančių dėl UV spindulių ir aplinkos poveikio, taip prisidedant prie senėjimo prevencijos. Ekstrakto antimikrobinės ir priešuždegiminės savybės yra naudingos gydant odos problemas, pvz., aknę, reguliuojant riebalų išskyrimą ir mažinant uždegimą. Taip pat nustatyta, kad ekstraktas gali prisidėti prie odos atkūrimo ir bendros išvaizdos gerinimo.

Tvarumas

Greipfrūtų žievės ekstrakto tvarumo aspektai susiję su žaliavų auginimu, rinkimu ir perdirbimu. Tvarus vaisių auginimas apima atsakingą vandens vartojimą, dirvos erozijos prevenciją ir pesticidų bei trąšų naudojimo mažinimą. Ekologiškai švelnios technologijos žievelių ekstrahavime padeda išvengti aplinkos taršos. Perdirbimo metu svarbu taikyti energiją tausojančias ir mažai CO2 išmetančias technologijas. Ekstrakto tvarumui įvertinti reikia atsižvelgti į visą jo gyvavimo ciklą, siekiant optimizuoti ekologinį pėdsaką.

Reguliavimas

Greipfrūtų žievės ekstraktas kosmetikoje reglamentuojamas ES kosmetikos reglamentu (EC) Nr. 1223/2009, užtikrinančiu ingrediento saugumą. Nors jis nėra draudžiamų ar ribojamų medžiagų sąraše, gamintojai privalo atlikti geros gamybos praktiką ir įvertinti galimą alergenų buvimą. Dėl fotosensibilizuojančių savybių rekomenduojama atidžiai vertinti ekstrakto koncentracijas. Tarptautiniu lygiu, įskaitant FDA reglamentavimą, gamintojams svarbu laikytis tiek ES, tiek eksportuojamų šalių teisės aktų.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa