Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Cocos Nucifera Fruit Extract | Coconut Fruit Extract | Kokosų riešutų ekstraktas

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Kokosų riešutų ekstraktas, žinomas kaip Cocos Nucifera Fruit Extract, yra populiarus kosmetikos ingredientas, išgaunamas iš kokosų vaisių. Pradiniam ekstrahavimo procesui būtini švieži kokosai, iš kurių vaisiaus minkštimo dalis išspaudžiama, norint gauti vertingą ekstraktą. Šilumos procedūra ekstrakcijos metu leidžia atskirti naudingas medžiagas, padarant ekstraktą antioksidantų bei drėkinamųjų savybių šaltiniu, idealiai tinkančiu odos priežiūros produktams.

Paskirtis ir nauda

Cocos Nucifera Fruit Extract pasižymi elastingumą ir švelnumą suteikiančiomis drėkinamųjų savybių. Jame esantys natūralūs riebalai stiprina odos drėgmės barjerą, o antioksidantai, įskaitant vitaminą E, apsaugo odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų. Antimikrobinės savybės prisideda prie odos uždegimo bei aknės mažinimo, o naudojimas kosmetikoje gali lėtinti senėjimo požymius ir palaikyti sveiką odos išvaizdą.

Saugumo informacija

Cocos Nucifera Fruit Extract yra laikomas saugiu daugumai vartotojų ir mažai alergizuojantis, todėl yra tinkamas net jautriai odai. Nors šis ingredientas retai sukelia dirginimą ar kontaktinį dermatitą, individuali netolerancija vis dėlto gali pasireikšti. Todėl ypač jautrios odos savininkams ar alergijoms linkusiems asmenims rekomenduojama būti atidiems, tačiau esant tinkamam naudojimui, ekstraktas laikomas saugiu odai.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai duomenys patvirtina, kad Cocos Nucifera Fruit Extract suteikia odai mitybą ir hidrataciją dėl praturtėjimo natūraliomis riebalų rūgštimis, vitaminų ir mineralų kompleksu. Tyrimai atskleidžia jo gebėjimą neutralizuoti laisvuosius radikalus, mažinti oksidacinį stresą bei ankstyvo senėjimo požymius. Antimikrobinės ir priešuždegiminės savybės sumažina odos uždegimą, o higroskopinės charakteristikos užtikrina drėgmės išlaikymą. Be to, ekstraktas skatina kolageno sintezę, prisidedantį prie odos elastingumo ir tvirtumo.

Tvarumas

Kokosų ekstrakto tvarumas yra svarbus aplinkosauginis aspektas. Tvarus auginimas, laikantis agroekologijos principų, gali būti nekenksmingas aplinkai, tačiau netinkama plantacijų plėtra gali turėti neigiamą poveikį biologinei įvairovei. Ekstrakto apdirbimo metu turi būti atsižvelgiama į vandens naudojimą ir atliekų tvarkymą. Kosmetikos pramonė turėtų remti tvarius tiekimo grandinės modelius ir sertifikavimą, užtikrinantį ekologinę nekenksmingumą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Cocos Nucifera Fruit Extract, kaip ir kiti kosmetikos ingredientai, yra reguliuojamas pagal Kosmetikos produktų reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris nustato saugumo reikalavimus ir naudojimo apribojimus. Ingrediento koncentracija produktuose turi atitikti saugos lygius, siekiant apsaugoti vartotojus nuo alerginių reakcijų. Kiekvienas produktas privalo būti išsamiai įvertintas dėl saugumo. Tarptautinėje rinkoje, įskaitant JAV ir Aziją, taikomi skirtingi reglamentavimo reikalavimai, tačiau dauguma šalių sekia tarptautines gaires produktų saugumui užtikrinti.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa