Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Copper Gluconate | Copper Gluconate | Varis gliukonatas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas vario gliukonatas yra organinio vario junginys, gaminamas iš vario oksido. Pastarasis išgryninamas iš vario rūdos ir reaguojamas su natūralia cukraus rūgštimi gliukonu, siekiant pagaminti vario gliukonatą. Šis gamybos procesas reikalauja aukštos kokybės ir veiksmingumo užtikrinimo ir yra chemiškai sudėtingas, reikalaujantis griežtos kontrolės.

Paskirtis ir nauda

Vario gliukonatas, dėl savo antioksidacinių savybių, yra naudojamas kosmetikos pramonėje. Jis skatina kolageno ir elastino, reikalingų odos tvirtumui ir elastingumui, sintezę. Šis ingredientas apsaugo odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalos, sulėtindamas senėjimo procesus, ir užtikrina normalią melanino gamybą, prisidedant prie tolygesnio odos atspalvio. Taip pat vario gliukonatas veikia kaip priešuždegiminis agentas, mažindamas paraudimą ir uždegimą.

Saugumo informacija

Vario gliukonatas yra vertinamas kaip saugus kosmetikos ingredientas, kai naudojamas leistinose koncentracijose, pagal Europos Sąjungos reglamentus, kurie kontroliuoja vario junginių kiekį produktuose, siekiant išvengti dirginimo ar alerginių reakcijų. Šis ingredientas yra įvertintas kaip nedirginantis ir nealergizuojantis, atitinkantis aukštus produktų saugos standartus. Nepaisant to, individuali netolerancija gali pasireikšti, todėl ypač jautriems vartotojams rekomenduojama iš anksto atlikti alergijos testą.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai patvirtina vario gliukonato teigiamą poveikį odos sveikatai. Šis ingredientas ne tik skatina kolageno ir elastino gamybą, bet ir mažina raukšles, gerina odos tekstūrą. Jo antioksidacinis poveikis neutralizuoja laisvuosius radikalus, apsaugodamas odą nuo ankstyvo senėjimo, o antimikrobinės savybės padeda kovoti su uždegimu ir akne. Vis dėlto, vario gliukonato vartojimas turėtų būti atsakingas, laikantis saugos standartų ir koncentracijų.

Tvarumas

Vario gliukonato tvarumas ir poveikis aplinkai kelia klausimus dėl jo išgavimo ir gamybos proceso. Vario kaupimas iš žemės gali neigiamai veikti ekosistemas, sukeliant dirvožemio ir vandens taršą bei biologinės įvairovės mažėjimą. Cheminių atliekų susidarymas gamybos metu taip pat gali turėti įtakos aplinkai, jei netinkamai tvarkomos. Atsakingas išteklių išgavimas, efektyvus atliekų tvarkymas, perdirbimo bei švarios gamybos technologijų pritaikymas yra esminiai veiksniai sumažinant neigiamą poveikį aplinkai ir užtikrinant ingrediento tvarumą.

Reguliavimas

Vario gliukonatas, naudojamas dėl odą puoselėjančių ir anti-aging savybių, yra reguliuojamas ES reglamentu Nr. 1223/2009, kuris nustato vario junginių, įskaitant vario gliukonatą, naudojimo kosmetikoje taisykles. Šis reglamentas užtikrina, kad produktai, įskaitant vario gliukonatą, būtų saugūs vartotojams, o jų koncentracija kosmetikos produktuose būtų vertinama individualiai. Jungtinėse Valstijose FDA taiko Atsakingo naudojimo principą vario gliukonatui, nustatant jo naudojimo kosmetikoje gaires, tačiau nėra tokių griežtų koncentracijos ribojimų kaip ES.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa