Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Cryptomeria Japonica Leaf Extract | Japanese Cedar Leaf Extract | Kriptomerijos japoninio lapo ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Cryptomeria japonica lapų ekstraktas gaunamas iš Japonijos kedro (Cryptomeria japonica) lapų, kurie yra žinomi dėl savo natūralių bioaktyvių junginių. Ekstrakcijos procesas prasideda nuo lapų rinkimo, kurie tada džiovinami ir smulkiai sutrinami. Aktyvieji komponentai iš lapų yra išgaunami naudojant etanolio arba vandens ekstrakciją, priklausomai nuo to, kokie junginiai yra norimi išgauti. Šis procesas leidžia izoliuoti fenolius, terpenoidus ir kitas biologiškai aktyvias medžiagas, kurios yra svarbios kosmetikos pramonėje dėl jų antioksidacinių savybių.

Paskirtis ir nauda

Cryptomeria japonica lapų ekstraktas kosmetikoje dažniausiai naudojamas dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatina odos atsinaujinimą. Be to, šis ekstraktas gali turėti antimikrobinių savybių, kurios padeda kovoti su odos uždegimais ir infekcijomis. Dėl šių savybių Cryptomeria japonica lapų ekstraktas yra vertinamas formuluojant produktus odos priežiūrai, ypač skirtus jautriai ir pažeistai odai.

Saugumo informacija

Cryptomeria japonica lapų ekstraktas laikomas saugiu kosmetikos ingredientu, tačiau, kaip ir bet kuris kitas ingredientas, jis gali sukelti alergines reakcijas kai kuriems žmonėms. Prieš įtraukiant šį ekstraktą į kosmetikos produktus, būtina atlikti odos tolerancijos testus. Be to, rekomenduojama vartotojams, turintiems žinomų alergijų ar jautrios odos, prieš naudojant produktus su šiuo ekstraktu, atlikti pleistro testą.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai apie Cryptomeria japonica lapų ekstraktą rodo, kad jame esantys bioaktyvūs junginiai, tokie kaip flavonoidai ir fenoliniai rūgštys, suteikia šiam ekstraktui antioksidacines ir priešuždegimines savybes. Tyrimai taip pat parodė, kad šis ekstraktas gali padėti mažinti odos hiperpigmentaciją ir skatinti kolageno sintezę, dėl ko oda tampa lygesnė ir elastingesnė.

Tvarumas

Cryptomeria japonica yra plačiai paplitusi Japonijoje ir auginama kaip komercinis augalas, todėl jos išteklių naudojimas kosmetikos ingredientams yra tvarus. Tačiau svarbu užtikrinti, kad augalų rinkimas ir ekstrakcijos procesai būtų atliekami atsakingai, nekenkiant natūraliai aplinkai ir išlaikant biologinę įvairovę.

Reguliavimas

Cryptomeria japonica lapų ekstraktas, kaip kosmetikos ingredientas, turi atitikti tarptautinius kosmetikos produktų saugumo standartus. Europos Sąjungoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose šis ekstraktas turi būti įtrauktas į produktų sudėtį pagal INCI (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients) sistemą, o jo naudojimas turi atitikti galiojančius reguliavimus dėl kosmetikos produktų sudėties ir ženklinimo.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa