Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Cyanocobalamin | Vitamin B12 | Cianokobalaminas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Cianokobalaminas, žinomas kaip B12 vitamino forma, yra komponentas, kuris dažniausiai sintezuojamas cheminių procesų pagalba. Tai yra konstruotas iš cianido ir kobalto reakcijos produktų. Pradžioje cianidas sureaguoja su kobalto chloridu, formuodamas kobalto cianidą. Po to šis junginys yra oksiduojamas, kad būtų pagamintas cianokobalaminas. Svarbu išlaikyti griežtą temperatūros ir slėgio kontrolę procese, kad būtų išvengta nepageidaujamų šalutinių produktų atsiradimo. Taip pat būtina užtikrinti produkto grynumą per atidų valymą ir filtravimą.

Paskirtis ir nauda

Cianokobalaminas, arba vitaminas B12, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo odą puoselėjančių savybių. Jis skatina odos ląstelių regeneraciją, palaiko sveiką odos būklę ir padeda išlaikyti optimalų drėgmės balansą. Be to, cianokobalaminas mažina odos raudonį ir uždegimus, o jo antioksidacinės savybės saugo ląsteles nuo oksidacinio streso. Jis taip pat yra efektyvus žaizdų gijimui skatinti ir yra ypač tinkamas jautrios ar pažeistos odos produktams.

Saugumo informacija

Vartotojų saugumas yra prioritetinis veiksnys naudojant cianokobalaminą kosmetikos produktuose. Moksliniai duomenys patvirtina, kad šio ingrediento vartojimas yra saugus, kai jis naudojamas rekomenduojamose koncentracijose. Europos Sąjungos kosmetikos direktyva užtikrina, kad visi kosmetikos produktai būtų išsamiai įvertinti prieš patekdami į rinką. Dermatologiniai testai rodo, kad cianokobalaminas neturi alergizuojančių ar odą dirginančių savybių, o rimtų nepageidaujamų reakcijų ar poveikių odai nebuvo užfiksuota.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad cianokobalaminas efektyviai mažina uždegimus ir skatina odos atsinaujinimą, kas yra ypač svarbu gydant egzemą ar psoriazę. Jo antioksidacinės savybės apsaugo odą ir pagreitina gijimo procesą. Nors šis ingredientas yra seniai naudojamas, toliau vykdomi tyrimai, siekiant optimizuoti jo naudojimą ir koncentracijas produktuose, atsižvelgiant į tai, kad per didelė vitamino B12 koncentracija gali būti nepalanki.

Tvarumas

Cianokobalaminas yra sintetinė vitamino B12 forma, kuri yra vertinama dėl odos atnaujinimo ir anti-senėjimo savybių. Nors jo gamyba nereikalauja tiesioginių natūralių išteklių, tačiau reikia pripažinti, kad sintezės procesas yra energijos sąnaudų reikalaujantis ir gali didinti anglies dioksido emisijas. Svarbu atsižvelgti į šalutinių produktų tvarkymą ir ekologines problemas. Tvarumo aspektu būtina analizuoti visą produkto gyvavimo ciklą ir siekti ekologinės atsakomybės.

Reguliavimas

Kosmetikos pramonėje vitaminas B12 yra leistinas ingredientas, naudojamas plaukų ir odos priežiūros produktuose. Europos Sąjungoje jis yra reguliuojamas Kosmetikos reglamentu (EC) Nr. 1223/2009, kuris garantuoja produktų saugumą. Prieš patenkdami į rinką, visi produktai privalo būti saugumo atžvilgiu įvertinti. Tarptautiniu mastu reglamentavimas gali skirtis, tačiau daugelyje šalių taikomi panašūs ar atitinkami ES standartai. Europos Sąjungoje nėra nustatytų ribojamųjų kiekių cianokobalaminui, tačiau būtina laikytis Bendrojo produkto saugumo direktyvos, kuri apima visapusišką poveikio vartotojo sveikatai vertinimą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa