Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Dicaprylyl Carbonate | Dicaprylyl Carbonate | Dikaprilo karbonatas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Dicaprylyl Karbonatas yra sintetinis kosmetikos ingredientas, gaunamas iš kaprilo rūgšties ir glicerino. Gamybos procesas apima esterifikacijos reakciją, kurioje kaprilo rūgštis reaguoja su glicerinu, sudarydama kaprilo/kaprinio trigliceridą, o šis toliau reaguoja su angliarūgšte, gaunant Dicaprylyl Karbonatą. Šis procesas reikalauja kruopštaus temperatūros ir slėgio kontroliavimo, siekiant užtikrinti galutinio produkto grynumą ir kokybę. Kaprilo rūgštis dažniausiai gaunama iš kokosų ar palmių aliejų hidrolizės, o glicerinas išgaunamas iš augalinių aliejų ar gyvūninių riebalų saponifikacijos.

Paskirtis ir nauda

Dicaprylyl Karbonatas yra emolientas, dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl gebėjimo suteikti odai lygumą ir švelnumą be riebumo jausmo. Tai esteris, gaunamas iš kokoso ar palmių branduolių aliejaus, pasižymintis lengva tekstūra, kuri leidžia produktui lengvai plisti ant odos paviršiaus. Dicaprylyl Karbonatas taip pat padeda stabilizuoti kitus ingredientus ir gali veikti kaip tirpiklis, skatindamas aktyviųjų medžiagų absorbciją. Jis nepalieka jokio lipnaus ar sunkaus sluoksnio, todėl yra populiarus pasirinkimas produktuose, skirtose normaliai ir mišriai odai. Naudojant produktus su šiuo ingredientu, galima pastebėti pagerėjusią odos būklę, nes jis padeda išlaikyti drėgmę ir suteikia odai glotnumą.

Saugumo informacija

Dicaprylyl Karbonatas yra laikomas saugiu naudoti kosmetikoje, kadangi jis yra nedirginantis ir nekomedogeniškas, tai reiškia, kad neblokuoja porų ir nesukelia spuogų atsiradimo. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad šis ingredientas neturi alergizuojančių savybių ir yra gerai toleruojamas net jautrios odos atveju. Be to, Dicaprylyl Karbonatas yra stabilus ir neaktyvus, dėl ko sumažėja rizika, kad jis reaguos su kitais ingredientais ar odos komponentais, užtikrinant saugumą ir nekenksmingumą odos sveikatai.

Moksliniai tyrimai

Tyrimai rodo, kad Dicaprylyl Karbonatas pasižymi puikiomis odą minkštinančiomis savybėmis, yra lengvai tepamas ir suteikia odai švelnumą bei lygumą, todėl yra vertinga sudedamoji dalis įvairiuose odos priežiūros produktuose. Jis taip pat padeda kitoms kosmetikos sudedamosioms dalims lengviau įsiskverbti į odą, didinant jų efektyvumą. Dicaprylyl Karbonatas yra stabili medžiaga, atspari oksidacijai, dėl ko tinka naudoti produktuose, reikalaujančiuose ilgesnio galiojimo laiko. Nors šis ingredientas laikomas saugiu ir nealergizuojančiu, mokslininkai pabrėžia būtinybę atlikti išsamius toksikologinius tyrimus, siekiant užtikrinti jo nekenksmingumą vartotojų sveikatai.

Tvarumas

Dicaprylyl Karbonato gamybos procesas laikomas palyginti tvariu, nes naudojamos atsinaujinančios augalinės žaliavos, tačiau kelia susirūpinimą galimas miškų naikinimas ir biologinės įvairovės mažėjimas, jei augalų kultūros plėtojamos neatsakingai. Be to, gamybos metu naudojamas anglies dioksidas gali būti gaunamas kaip šalutinis produktas iš pramonės, prisidedant prie šiltnamio efektą sukeliančių dujų panaudojimo. Kadangi Dicaprylyl Karbonatas yra biologiškai sunkiai skaidomas, tai gali sukelti aplinkosaugos problemas, jei produktas patenka į aplinką nekontroliuojamai. Todėl svarbu atidžiai vertinti ir reguliuoti šio ingrediento gamybos bei naudojimo ciklą, siekiant sumažinti neigiamą poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Dicaprylyl Karbonatas kosmetikos produktuose Europos Sąjungoje yra reguliuojamas pagal griežtus saugumo standartus, nustatytus Europos Sąjungos Kosmetikos reglamente (EC) Nr. 1223/2009. Nors šis ingredientas konkrečiai neapribotas tam tikru kiekiu, bet kiekvienas kosmetikos produktas, kuriame jis naudojamas, privalo atitikti bendruosius ES saugumo reikalavimus. Reguliavimo institucijos, tokios kaip Europos cheminių medžiagų agentūra (ECHA), stebi cheminių medžiagų poveikį ir gali atnaujinti reglamentus, atsižvelgdamos į naujausius mokslinius tyrimus ir duomenis. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, Dicaprylyl Karbonatas taip pat reguliuojamas pagal vietinius teisės aktus, kurie dažniausiai yra panašūs į ES reglamentaciją.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa