Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Gleditsia Sinensis Thorn Extract | Gleditsia Sinensis Thorn Extract | Gledicijos eglių erškėtrožių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Gleditsia Sinensis Thorn Extract yra gaunamas iš Gleditsia sinensis medžio, dažnai randamo Azijoje. Ekstrakto gamybos procesas apima spyglių susmulkinimą, išgryninimą naudojant tirpiklius ir filtravimo metodus. Cheminiai procesai, tokie kaip ekstrakcija su organiniais tirpikliais ar superkritinė ekstrakcija, taikomi siekiant išgauti aktyvius junginius iš spyglių.

Paskirtis ir nauda

Gleditsia Sinensis Thorn ekstraktas vertinamas odos priežiūros srityje dėl savo priešuždegiminių ir antimikrobinių savybių, kurios padeda kovoti su odos infekcijomis ir skatina žaizdų gijimą. Ekstraktas taip pat gali turėti antioksidacinių savybių, padedančių apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų sukeltos žalos ir lėtinti odos senėjimo procesus. Be to, ekstraktas gali prisidėti prie odos drėkinimo ir elastingumo gerinimo.

Saugumo informacija

Nors Gleditsia Sinensis Thorn Extract yra mažiau paplitęs kosmetikos ingredientas, prieinami duomenys apie jo saugumą odai yra riboti. Tačiau atlikti tyrimai ir dermatologinė praktika kol kas neparodė jokių žymių nepageidaujamų poveikių ar dirginimo atvejų. Svarbu, kad nauji ingredientai, tokie kaip šis ekstraktas, būtų naudojami produkto formulėse su atidžia saugumo stebėsena ir tinkamais toksikologiniais bei alergeniniais testais.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai vertina Gleditsia Sinensis Thorn Extract potencialą kosmetikoje, susijusį su jo antioksidacinėmis, antimikrobinėmis savybėmis ir gebėjimu skatinti kolageno sintezę. Tyrimai analizuoja augalinio ekstrakto polifenolių gebėjimą neutralizuoti laisvuosius radikalus ir lėtinti odos senėjimo procesus. Taip pat tiriamas ekstrakto poveikis odos drėgmės reguliavimui ir uždegiminių procesų mažinimui.

Tvarumas

Gleditsia Sinensis Thorn ekstrakto gamyba iš Kinų šeško (Gleditsia sinensis) dalių nekelia didelės rizikos ekosistemoms, nes šis augalas yra adaptuotas augti įvairiose dirvožemio sąlygose. Tačiau svarbu, kad augalų išteklių surinkimas ir ekstrakcijos procesai būtų vykdomi atsakingai, siekiant išsaugoti natūralias buveines ir sumažinti neigiamą poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Gleditsia Sinensis Thorn Extract (Gledicijos šakų ekstraktas), kaip ir kiti kosmetikos ingredientai, yra reguliuojamas pagal ES kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009. Šis ekstraktas turi būti įvertintas dėl saugumo prieš patenkant į rinką, o jo naudojimo koncentracija priklauso nuo atliktų toksikologinių tyrimų rezultatų. Kituose regionuose, tokiuose kaip JAV ar Azija, gali būti taikomi skirtingi reglamentai, tačiau informacija apie Gleditsia Sinensis Thorn Extract yra ribota.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa