Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Glycereth-25 P-Cisostearate | Glycereth-25 P-Cisostearate | Gliceretas-25 P-Cisostearatas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Glycereth-25 PCA Isostearate gaunamas iš glicerino, kuris reaguoja su cis-izomeriniais riebalų rūgščių esteriais, išgautais iš augalinių aliejų, tokių kaip ricinos ar palmių aliejus. Šis cheminis procesas vadinamas transesterifikacija ir leidžia sukurti Glycereth-25 PCA Isostearate.

Paskirtis ir nauda

Glycereth-25 PCA Isostearate yra daugiausia naudojamas kaip emolientas ir emulsiklis kosmetikos produktuose, padedantis suformuoti ir stabilizuoti emulsijas, pavyzdžiui, kremas ar losjonus. Dėl gebėjimo pritraukti ir išlaikyti drėgmę, jis taip pat veikia kaip humektantas, kuris padeda odai išlikti hidratuotai, suteikia jai minkštumo ir lygumo, mažina odos šiurkštumą bei sustiprina odos barjerinę funkciją. Be to, šis ingredientas gali pagerinti kosmetikos produkto tekstūrą, suteikdamas jai švelnumo ir palengvindamas tepimą ant odos.

Saugumo informacija

Glycereth-25 PCA Isostearate laikomas saugiu kosmetikos ingredientu, pasižyminčiu mažu dirginimo potencialu. Dermatologiniai testai rodo, kad jis neturi žinomų stiprių alergenų ir yra toleruojamas net ir jautrios odos turintiems asmenims. Tačiau, kaip ir bet kurio kito kosmetikos produkto atveju, individualus netoleravimas ar alerginės reakcijos visada įmanomos, todėl rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant produktą plačiau.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai patvirtina Glycereth-25 PCA Isostearate funkcionalumą kaip emulsiklio ir stabilizatoriaus, kuris padeda formuoti ir išlaikyti emulsijos būseną, užtikrinant produkto vientisumą ir ilgesnį tinkamumo naudoti laikotarpį. Taip pat šis ingredientas pasižymi drėkinamosiomis savybėmis, padedančiomis išlaikyti odos drėgmės balansą. Svarbu pažymėti, kad Glycereth-25 PCA Isostearate yra vertinamas ne tik dėl funkcionalumo, bet ir dėl saugumo, siekiant užtikrinti, kad vartojimas būtų nekenksmingas vartotojų sveikatai.

Tvarumas

Glycereth-25 PCA Isostearate gamyboje naudojami augaliniai aliejai, tokie kaip kokoso ar palmių, kurie gali turėti įtakos tvarumui, atsižvelgiant į jų žaliavų išgavimo ir perdirbimo procesus. Kritiškai svarbu, kad palmių aliejus būtų gaunamas iš tvariai tvarkomų plantacijų, nes netvarus jo išgavimas yra susijęs su atogrąžų miškų naikinimu, biologinės įvairovės mažėjimu ir neigiamu poveikiu klimato kaitai. Kokoso aliejus, nors ir mažiau kontroversiškas, taip pat kelia tvarumo klausimus, susijusius su intensyvia žemės ūkio veikla ir galimu dirvožemio bei vandens išteklių išnaudojimu. Svarbi yra ir energijos sąnaudų bei atliekų tvarkymo optimizacija Glycereth-25 PCA Isostearate gamybos procese, siekiant sumažinti aplinkos teršimą ir poveikį ekosistemoms.

Reguliavimas

Glycereth-25 PCA Isostearate, naudojamas kaip emulsiklis ir odos kondicionierius kosmetikos produktuose, Europos Sąjungoje yra reglamentuojamas pagal Kosmetikos produktų reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris užtikrina, kad visi kosmetikos produktų ingredientai būtų saugūs vartotojų sveikatai. Kitose rinkose, pavyzdžiui, Jungtinėse Valstijose, šis ingredientas yra reguliuojamas Food and Drug Administration (FDA), kuri užtikrina, kad produktai būtų nekenksmingi, nors netaiko konkrečių ribojimų ingredientų koncentracijai. Šiuo metu nėra nustatytų konkrečių ribojimų Glycereth-25 PCA Isostearate kiekiui kosmetikos produktuose, tačiau gamintojai privalo laikytis bendro saugumo reikalavimo.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa