Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Glyceryl Acrylate/acrylic Acid Copolymer | Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer | Glicerilo akrilatas/akrilinė rūgštis kopolimeris

Kategorija

Tekstūros stiprintojai

Šaltinis

Glicerilio akrilatas / akrilo rūgšties kopolimeras yra sintetinis polimeras, gaunamas iš glicerino ir akrilo rūgšties. Šis ingredientas dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo gebėjimo suteikti produkto tekstūrą ir stabilumą.

Paskirtis ir nauda

Glicerilio akrilato/akrilo rūgšties kopolimeras dažniausiai naudojamas kaip odą kondicionuojanti medžiaga ir stabilizatorius, padedantis palaikyti optimalų drėgmės lygį odos paviršiuje. Dėl savo polimerinės struktūros, ši medžiaga geba susidaryti ploną plėvelę ant odos, kuri ne tik apsaugo odą, bet ir suteikia jai lygesnę išvaizdą. Be to, šis kopolimeras yra vertinamas dėl savo gebėjimo pritraukti ir sulaikyti vandenį, todėl jis efektyviai prisideda prie odos hidratacijos. Taip pat jis gali būti naudojamas kaip gelio formuotojas, suteikiantis kosmetikos produktams pageidaujamą tekstūrą ir konsistenciją.

Saugumo informacija

Glicerilio akrilato/akrilo rūgšties kopolimeras laikomas saugiu ingredientu odai. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad šis polimeras yra neirrituojantis ir neturi jokio žinomo alergizuojančio poveikio. Jo molekulinė struktūra neleidžia lengvai prasiskverbti į odos barjerą, mažinant sisteminės absorbcijos riziką. Tačiau kosmetikos gamintojai turi laikytis nustatytų naudojimo koncentracijų ir atlikti produktų su šiuo ingredientu patch testus prieš jų platinimą.

Moksliniai tyrimai

Glicerilio akrilato / akrilo rūgšties kopolimeras yra vertinamas dėl jo gebėjimo formuoti hidrogelius, kurie palaipsniui išskiria į juos įterptus veikliuosius ingredientus. Taip pat šis kopolimeras turi higroskopines savybes, padedančias odai išlaikyti drėgmę. Moksliniai tyrimai atkreipia dėmesį į būtinybę kontroliuoti jo molekulinę masę ir polimerizacijos laipsnį, kad būtų užtikrintas optimalus odos toleravimas. Tyrimai taip pat rodo, kad GA/AA kopolimero naudojimas gali padėti pagerinti kosmetikos produktų tekstūrą ir suteikti vartotojams malonesnį naudojimo pojūtį.

Tvarumas

Glicerilio akrilato/akrilo rūgšties kopolimero gamyboje naudojami naftos produktai, todėl svarbu atkreipti dėmesį į žaliavų ekstrahavimo ir apdorojimo poveikį aplinkai. Naftos išgavimas gali turėti neigiamą poveikį ekosistemoms, o kopolimero sintezės procesas reikalauja energijos ir cheminių medžiagų, kurios gali turėti tolesnį poveikį aplinkai. Dėl šių priežasčių pramonė ieško būdų sumažinti šių ingredientų gamybos poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Glicerilio akrilato/akrilinės rūgšties kopolimeras yra reglamentuojamas pagal Bendrąjį produktų saugos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris nustato, kad visi kosmetikos produktai turi būti saugūs žmogaus sveikatai. Nors konkrečių ribojimų šio ingrediento naudojimui nėra, privaloma laikytis gero gamybos praktikos ir užtikrinti, kad kosmetikos produktų sudėtis atitiktų nustatytus saugumo standartus. Įmonės, kuriančios produktus su šiuo ingredientu, turėtų atlikti mokslinius saugumo vertinimus ir laikytis tarptautinių bei nacionalinių teisės aktų reikalavimų.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa